Vidaus sistemos

DEVI vidaus grindų šildymo sistema

Visa šiluma kyla į viršų! Šis paprastas faktas įrodo, kad grindų šildymo sistema suteikia daugiau komforto, negu alternatyvi radiatorių šildymo sistema. Radiatorių sistemoje vyksta  konvektyviniai šilumos mainai iki galvos ir lubų, o po to grįžta žemyn kaip vėsus oras kojų lygyje. DEVI grindų šildymo sistema suteikia malonią šilumą pėdoms, kūnui ir galvai.

DEVI grindų šildymo sistema garantuoja patogią kambario temperatūrą, nesvarbu, ar esate namuose, biure, seminare, sporto salėje ar iš esmės bet kur, kur reikalinga jauki šiluma.  Vienodai svarbus yra ir tas faktas, kad DEVI grindų šildymo sistemą galima montuoti ant visų grindų dangų, nesvarbu, ar tai betoninės ar medinės grindys, ar atnaujintos grindys.

DEVI grindų šildymo sistema yra ilgalaikė. Praktiškai, DEVI šildymo kabeliai ir kilimėliai tarnauja tiek pat kiek ir pats pastatas, kuriame jie yra sumontuoti, ir jiems nereikalinga jokia priežiūra!

Tipinės grindų šildymo sistemos yra taikomos voniose, virtuvėse, miegamuosiuose kambariuose, biuruose ir bet kur, kur reikalinga jauki šiluma, su skirtingomis grindų konstrukcijomis.

DEVI grindų šildymo sistemas sudaro DEVI šildymo kabeliai, kilimėliai, DEVIreg™ termostatai ir montavimo priedai.

DEVIreg™ termostatai su jutikliais užtikrina, kad būtų pasiekti optimalūs rezultatai, sunaudojant kiek įmanoma mažiau energijos.

Rekomendacijos DEVI vidaus grindų šildymo sistemoms

Pagrindinis DEVI vidaus grindų šildymo sistemų tikslas yra sukurti komfortišką oro ir grindų temperatūrą patalpoje:

Viešbučiai ir komerciniai pastatai
Daugiabučiai namai - butai ir apartamentai
Laivininkystė ir transportas
Vienbučiai namai


Taikymo vadovas: Vidaus grindų šildymo sistemos, naudojant kabelius
Šiame vadove pateiktos DEVI rekomendacijos vidaus grindų šildymo sistemoms, klojant kabelius. Jame rasite rekomendacijas, susijusias su šildymo kabelių išdėstymu, elektrinius duomenis ir sistemos konfigūracijas. 
 

 

 

 

Video

DEVIflex™ kabeliai: kaip montuoti 
Elektrinio grindų šildymo kabelių montavimas 
Elektrinio grindų šildymo kilimėlių montavimas 
DEVIdry™ - grindų šildymas