Sofijos oro uostas

2006 aisiais metasi Sofijos oro uostas šventė 70 metų jubiliejų. Šiais metais 2-asis terminalas buvo pilnai atnaujintas DEVI elektrinio šildymo sprendimais ir atidarytas naujiems klientams. Kasmet galintis priimti 2.6 milijonus keleivių 2 terminalas buvo sukurtas taip, kad ateityje jį būtų galima praplėsti, atsižvelgiant į greitai augančių oro transporto keleivių srautų.

2 terminalo Centrinio pastato plotas siekia 56 850 m².  Patekti į 8 terminalo pastato lygius galima naudojant 12 elevatorių ir 7 eskalatorius. Praėjimo koridorius jungia sales su 800 parkavimo garažais.

Projekto apžvalga:

2 terminalas – ledo tirpinimas latakams ir nutekamiesiems vamzdžiams

Bendra galia: 43 kW

Panaudoti gaminiai:

DEVIflex™ DTIP-18

2 terminalas – vamzdynų apsauga nuo užšalimo

Bendra galia: 14 kW

Panaudoti gaminiai:

DEVIflex™ DTIP-18

DEVIreg™ 330

VIP terminalas – sniego tirpinimas 100 m2 rampoje

Bendra galia: 34 kW

Panaudoti gaminiai:

DEVIflex™ DSOT-30

DEVIreg ™ 850 termostatas su drėgmės ir temperatūros skaitmeniniais jutikliais

Projektas dydis

100 m2 šildomo grunto plotas ir virš 900 m vamzdžių

Šildymo kabeliai
DEVIflex™ 10 & 18 (DTIP)
DEVIflex™ šildymo kabelis yra 100% ekranuotas, 18 W/m galios, dviejų laidininkų (vienpusis pajungimas), apvali forma užtikrina lengvą montavimą. Gaminiui yra suteikiama 20 metų garantija. Naudojamas grindų šildymui – kabelis montuojamas 3-5 cm betono sluoksnyje po plytelėmis. Grunto ledo ir sniego tirpinimo sistemose – laiptai, privažiavimai, aikštelės ir pan. Vamzdynų apsaugai nuo užšalimo – kabelis montuoj. ant metalinių vamzdžių.
Thermostats
DEVIreg™ 330
DEVIreg™ 330 yra elektroninis termostatas montuojamas elektros spintose naudojant DIN bėgelius. Pirmiausia naudojami žemesnės temperatūros reguliavimui, t.y. apsaugai nuo užšalimo. Termostatas turi būti montuojamas naudojant automatinį jungiklį ir turi LED rodantį esamą režimą (šildymas, budėjimas ar klaida). Norimos temperatūros matavimui ar valdymui būtina naudoti laidinis jutiklis arba lauko oro jutiklis. Temperatūros reguliavimo skalė yra nuo -10°C iki +10°C.
DEVIreg™ 850
DEVIreg™ 850 skaitmeninis termostatas, skirtas ledo ir sniego tirpinimo sistemoms. Termostatas turi lietuvių kalbos meniu. Montuojamas ant DIN bėgio. Komplektuojamas kartu su įtampos transformatoriumi, 24 VDC. Termostatas DEVIreg™ 850 gali valdyti 2 nepriklausomas ledo ir sniego tirpinimo sistemas vienu metu. Skirtingas (grunto ir stogo) arba vienodas. DEVIreg™ 850 skaitmeninis jutiklis (grunto ir stogo) matuoja temperatūrą ir drėgmę. Priklausomai nuo tirpinimo sistemos, galima pajungti nuo 1 iki 4 temperatūros/drėgmės jutiklių (grunto arba stogo). Naudojamas stogų, latakų ir lietvamzdžių apsaugos nuo apledėjimo sistemų valdymui. Privažiavimų, laiptų, takų, pandusų, viadukų, pakrovimo rampų apsaugos nuo apledėjimo sistemų valdymui.