Novatoriški elektrinio šildymo sprendimai jau 75 metus

Šiais metais DEVI švenčia 75 metų jubiliejų. Nuo įkūrimo pradžios Kopenhagoje 1942 metais, DEVI tapo Europoje pirmaujančiu prekiniu ženklu elektrinio šildymo pramonėje. Kame slypi kompanijos sėkmės formulė? Tai geriausios savo klasėje  technologijos ir unikalus supratimas, kaip elektrinis grindų šildymas sukuria šilumą, jaukumą ir gerą atmosferą žmonių namuose.

Laikai keičiasi, tačiau žmonių vertybės išlieka tos pačios. Namai yra ten, kur jūs atsipalaiduojate, atsigaunate, gyvenate ir džiaugiatės. Įkurta Danijoje, DEVI žino, ką reiškia patogaus būsto kūrimo vertė ir ne mažiau svarbi daniška 'hygge' sąvoka.  Hygge reiškia ´jaukumą´. Iš esmės, hygge reiškia šiltos atmosferos sukūrimą ir mėgavimasį  gerais dalykais gyvenime su gerais žmonėmis. 

Per praėjusius 75 metus, DEVI visada rūpinosi jaukių, saugių ir svetingų namų kūrimu su ilgalaikiais efektyviais elektrinio grindų šildymo sprendimais:

DEVI kompanija didžiuojasi ir atsakingai kuria namus, kuriuose vyrauja jauki atmosfera, šiluma ir laisvė. Mes visada buvome gyvybiškai svarbia, nors ir nematoma, dalimi žmonių gyvenimuose ištisus 75 metus ir toliau dirbsime ta linkme, dėka mūsų novatoriškų sprendimų, pirmaujančios pozicijos rinkoje ir bendradarbiavimo su profesionalais.

DEVI 75 Years Logo
DEVI Istorija