Užsiregistruokite ir pradėkite savo mokymus jau dabar.

Ar esate Danfoss Learning vartotojas? Prisijunkite

Mokymai ir žinių gavimas

Nuotoliniai mokymai su DEVI

DEVI sistemų įrengimo technologija yra paprasta. Mes stengiamės teikti pagalbą kiekvienam elektrinio šildymo montuotojui, tame tarpe ir specializuoto mokymo internetu būdu, pritaikant konkretiems poreikiams. DEVI e-mokymo programa apima atskirų produktų „know-how“ (praktinė patirtis), o taip pat patarimus ir praktinius jų montavimo metodus. Keli elektros įrengimų montavimo mokymo moduliai yra prieinami dabar; greitai bus įtraukti ir kiti.

Kadangi DEVI yra Danfoss dalis, mūsų e-mokymo kursai yra prieinami Danfoss mokymo platformoje, Danfoss Learning. Čia jūs taip pat turite prieigą prie įvairių kitų internetinių mokymų apie šildymą ir vėsinimą, įvairius produktus ir jų praktinio taikymo programas.

Mokymo moduliai:

Įvadas į DEVIreg ™ Touch: DEVIreg ™ Touch pagrindų paaiškinimas.

Darbas su DEVIreg ™ Touch: Sužinokite daugiau apie termostato funkcijas ir apie galimybes, kurias jis teikia montavimo specialistams.

DEVIreg ™ Touch privalumai vartotojui: sužinokite, kaip termostatas tenkina šiuolaikinio vartotojo paprasto valdymo poreikius.

Efektyvus belaidės sistemos panaudojimas: belaidžių sistemų panaudojimo mokymas, įskaitant patarimus, dirbant su DEVI Link.

Įvadas į grindų šildymą: bendras elektrinio ir vandeninio grindų šildymo sprendimų ir jų praktinio panaudojimo mokymas.

Kaip gauti prieigą prie šių modulių?

Prieigą prie DEVI tinklo galima gauti per Danfoss Learning mokymo portalą. Vieną kartą užregistravęs vartotoju, jūs galėsite registruotis prie atskirų modulių.

Norėdami užsiregistruoti tiesiogiai, paspauskite žemiau esančią nuorodą. Norėdami gauti prieigą, jūs turite būti prisijungęs Danfoss Learning sistemoje. Jūs taip pat galite prisijungti Danfoss Learning sistemoje ir tada vykdyti jų paiešką platformoje.