Daugiabučiai namai, butai ir apartamentai

Atsižvelgiant į gyventojų poreikius komfortui ir saugumui, sumažinant poveikį aplinkai ir galutines eksploatavimo  išlaidas, DEVI yra idealus vidaus patalpų šildymo partneris tokiose srityse, kaip elektrinis komfortiškas grindų šildymas, veidrodžių rasojimo pašalinimas ir rankšluosčių džiovinimas voniose, o taip pat vamzdynų apsauga nuo užšalimo, gyvenamųjų pastatų apledėjimo ir sniego tirpinimo sprendimai.

Naujausios statybos normos (ASHRAE 188-2015, IEC 62.395-2 ir CIBSE TM13) reikalauja, kad karšto vandens sistemos užtikrintų ne tik maksimalų komfortą ir efektyvumą, bet ir Legionella (Legionella bakterijos) kontrolės priemones. Tai reiškia, kad kiekviena centralizuota pastato vandens tiekimo sistema turi būti apsaugota nuo Legionella (Legionella bakterijų) ne tik filtravimo ir dezinfekcijos būdu, bet ir vandens temperatūros palaikymu leistinose Legionella bakterijų rizikos valdymo ribose. Buitiniams reikalams skirtos DEVI karšto vandens šildymo sistemos atitinka visus tokio tipo vamzdžiams reikalavimus.

Be to, DEVI sprendžia ne tik grindų vonios kambaryje šildymo klausimus, bet ir kitus, susijusius su šildymo kilimėlių pritaikymu rasojimo nuo veidrodžių pašalinimui ir rankšluosčių džiovintuvams, kurie idealiai tinka vonios, virtuvės ir pagalbinėms patalpoms.

Šiuolaikinės technologijos siūlo pastatų savininkams ir vadovams daug būdų, kaip pagerinti energijos vartojimo efektyvumą ir saugumą. Be to, planuojant naujų namų statybą, rekonstravimą ar remontą, mes turime ne tik laikytis vietinių teisės aktų, susijusių su aplinkos apsauga, bet taip pat turime galvoti apie gamtos išsaugojimą ateinančioms kartoms.

Butų ir apartamentų grindų šildymas

Ar atkreipėte dėmesį į patogaus grindų šildymo patirtį? Susipažinkite su protingais DEVI sprendimais. Elektrinis grindų šildymas gali būti naudojamas kaip papildomas šilumos šaltinis butuose ir apartamentuose, dideliuose pastatuose.

Jūs galite lengvai pakloti ploną DEVImat ar DEVIdry kilimėlį remonto metu ir mėgautis šilta grindų ir patalpos temperatūra, dar neprasidėjus šildymo sezonui, mažėjant temperatūrai lauke.

Kai radiatoriai Jūsų pastatuose pradės veikti, jūs galite tiesiog išjungti šildomas grindis ir vėl jas įjungti, jei panorėsite mėgautis šiltomis grindimis.

Subtilus ir nematomas grindų šildymas suteikia jums vis daugiau ir daugiau galimybių sukurti interjerą pagal savo skonį ir, visų pirma, pagerinti bendrą komforto lygį jums ir jūsų šeimai jūsų namuose. Be to, elektrinis grindų šildymas turi tikslesnio reguliavimo ir reakcijos laiko pranašumą, palyginus su vandeniniu grindų šildymu.

DEVI produktų asortimente jūs galite rasti sprendimus, pritaikytus kiekvienai grindų dangos rūšiai, taip pat išmaniųjų termostatų tipus, leidžiančius palaikyti norimą šilumą ir kontroliuoti energijos suvartojimą.