Karštas vanduo buityje

Šiais laikais karštas vanduo yra įprastas daugiabučių pastatų standartas. Mes turime karštą vandenį ten ir tada, kai mums jo reikia, ir pageidautina, kad jis būtų iš karto. Naujausios statybos normos ir taisyklės (ASHRAE 188-2015, IEC 62.395-2 ir CIBSE TM13) reikalauja, kad buitinio karšto vandens sistemos užtikrintų ne tik maksimalų komfortą ir efektyvumą, bet ir kontroliuotų Legionella bakterijų susidarymą. Tai reiškia, kad kiekviena centralizuota pastato vandens tiekimo sistema turi būti apsaugota nuo Legionella ne tik naudojant efektyvius filtravimo ir dezinfekcijos metodus, bet ir palaikant vandens temperatūrą leistinose rizikos ribose, susijusiose su Legionella bakterijų kontrolės valdymu.

DEVI elektrinio šildymo sistema, skirta karšto vandens sistemoms, užtikrina reikiamos temperatūros vandens tiekimą ir tinkamą dezinfekciją kovai su Legionella bakterijomis.

Be to, DEVI vamzdynų šildymo sistema užtikrina karšto vandens buvimą visuose čiaupuose ir leidžia sutaupyti, kadangi cirkuliacinė vamzdžių sistema yra nereikalinga. Ji taip pat padeda taupyti vandenį, kadangi į jūsų čiaupus atiteka karštas vanduo.

Šis sprendimas gali būti taikomas buitinio karšto vandens (KVS) sistemose, kuris yra efektyvus ir energiją taupantis vandens tiekimo sistemų miestuose taikymo būdas.

Pradinės investicijos į KVS be cirkuliacijos reiškia, kad sistemai įrengti reikia apie 50% mažiau vamzdžių, izoliacijos, vožtuvų ir siurblių, kadangi nereikalingas grąžinimo vamzdynas ir izoliacija. Taip pat tai reiškia, kad jums nereikia papildomos erdvės grąžinimo vamzdynui, o tai suteikia daugiau vietos pagalbinėms komunikacijoms.

DEVI šildymo kabeliai šildo tik ten, kur tai yra reikalinga, pritaikydami tiekiamą galią prie aplinkos temperatūros. Be to, kuo mažiau vamzdžių ir reikalavimų karšto vandens katilams, tuo mažesni bus šilumos nuostoliai sistemoje.