Kiti šildymo sprendimai

Veidrodžių šildymas

Aprasoję veidrodžiai gali erzinti, ypač mažuose vonios kambariuose, kurie greitai prisipildo garais. DEVI siūlo paprastą ir nematomą šios problemos sprendimą - šildymo kilimėlio už veidrodžio montavimą.

Kilimėlis šildo veidrodį ir pašalina kondensatą, kuris susidaro dėl temperatūrų skirtumo. Galima nustatyti taip, kad šildymo kilimėlis už veidrodžio įsijungtų kartu su vonios šviesa. Tai suteikia komfortą, pašalina veidrodžio rasojimą net po ilgo prausimosi karštoje vonioje.

Sumontuoti šildymo kilimėlį už veidrodžio lengvai gali bet koks asmuo, mokantis atlikti darbus principu "pasidaryk pats" ir besilaikantis instrukcijos, atliekant tokius darbus. Tuo pačiu metu svarbu nepamiršti, kad prijungimą prie elektros energijos tiekimo turi atlikti tik kvalifikuotas specialistas. Veidrodžiams šildyti rekomenduojame naudoti DEVIfoil ™ Mirror ar DEVImat ™.

Veidrodžių šildymas – paprastas ir nepastebimas veidrodžių rasojimo pašalinimo sprendimas. Kilimėlis įrengiamas už veidrodžio ir šildo veidrodį tokiu būdu, kad pašalintų kondensatą, atsirandantį ant veidrodžio, kurio paviršiaus temperatūra yra žemesnė. Galima nustatyti taip, kad šildymo kilimėlis už veidrodžio įsijungtų kartu su vonios šviesa.