Mažai elektros energijos sunaudojantys namai

Šiuolaikiniai mažai energijos naudojantys namai reikalauja labai mažai šildymo, jei yra įrengtas. Tačiau temperatūros reguliavimas turi būti atliekamas, naudojant lanksčias ir intelektualias sistemas, kad termostatas užtikrintų temperatūros režimų tikslumą kartu su mažu elektros energijos vartojimu.

Šiuolaikinis gyvenimo būdas - nuolatinis judėjimas – reikalauja pilno naujos šildymo sistemos valdymo užtikrinimo, naudojant išmaniąsias programėles iš bet kurios pasaulio vietos. DEVI siūlo visas šias funkcijas ir daug ką kitą. Šiluminis komfortas ir optimalus energijos panaudojimas yra visada garantuoti su DEVI elektrine grindų šildymo sistema.

Nematomos grindų šildymo sistemos leidžia jums kurti savą erdvę savo nuožiūra ir nėra būtina planuoti vietos radiatoriams ir vamzdžiaims.

DEVI termostatai su mobiliąja programėle leidžia jums kontroliuoti temperatūrą savo namuose nuotoliniu būdu. Nesvarbu, kaip toli jūs esate, jeigu jūs turite interneto ryšį, galite lengvai iš savo telefono įjungti arba išjungti šildymą, o taip pat nustatyti reikiamą temperatūrą kiekvienoje patalpoje.

Šiais laikais elektrinis grindų šildymas yra labiausiai pageidautinas sprendimas efektyviai energiją taupantiems namams.