Oro uostai ir sraigtasparniai

DEVI elektrinio šildymo sistemos oro uostams ir sraigtasparnių uostams

Paprastai, perkrauti oro uostai reikalauja konkrečių sprendimų, siekiant užtikrinti saugumą ir komfortą keleiviams žiemos sezono metu. Jie turi ne tik suteikti komfortą keleiviams, vykstantiems į ilgas keliones, bet, visų pirma, jie turi būti saugūs orlaiviams bet kokiomis oro sąlygomis. Nusileidimo takai niekada neturi būti slidūs ir visi oro uosto kilimo – tūpimo takai turi būti matomi. Naudojant orlaivių stovėjimo aikštelių ir kilimo – tūpimo takų išorinį elektrinį DEVI šildymą, jie apsaugomi nuo ledo ir sniego ir suteikiama daugiau galimybių lengvai ir saugiai atlikti kasdienes operacijas.

Panaši situacija yra susijusi su greitosios medicinos pagalbos (sanitariniais) sraigtasparniais, kurie turi laikytis specialių pacientų medicininio aprūpinimo ir saugos reikalavimų. Tokie medicinos skrydžiai atliekami, siekiant išgelbėti žmonių gyvybes. Todėl, švarių ir sausų sraigtasparnių nusileidimo aikštelių palaikymo užtikrinimas yra labai svarbus. DEVI šildymo kabeliai sudaro geriausias greito ir saugaus kilimo ir tūpimo sąlygas, nepriklausomai nuo bet kokių oro sąlygų.

Daugelyje tarptautinių oro uostų ir vietiniuose sraigtasparnių oro uostuose yra įrengti patikimi DEVI šildymo sprendimai, kurie užtikrina skrydžių saugumą ir suteikia galimybę vykdyti skrydžius bet kuriuo metu.