Panaudojimas žemės ūkyje

Tvartų šildymas

Šiuolaikiniame žemės ūkyje mes rūpinamės visais gyvūnais. Šiandien labai svarbu suteikti jiems optimalias sąlygas.

Paršeliai neturi teikti savo kūno šilumos aplinkai arba grindims, nes tai stabdys jų augimą. Optimalus sprendimas - tai šildymo kabeliai DEVIflex ™, įdiegti tvarto grindyse arba garde, kuriame gyvuliai laikomi po paršiavimosi, siekiant užtikrinti tinkamą jų augimo procesą ir jiems reikiamos šilumos gavimą.

Garde, kuriame laikomi paršeliai po paršiavimosi, pirmąsias dvi dienas turi būti palaikoma iki 30C temperatūra. Paskui, 4 savaičių laikotarpyje, temperatūra turėtų būti palaipsniui mažinama iki maždaug 18C. Tai gali būti lengvai pasiekiama, naudojant elektroninį šilumą kontroliuojantį DEVI termostatą. Atkreipkite dėmesį į tai, kad, naudodami DEVI šildymo kabelių sistemą, jūs galėsite palaikyti reikiamo lygio šilumą tik ten, kur gyvūnai yra laikomi.

Viščiukų laikymo patalpose taip pat patartina įdiegti elektrinius šildymo kabelius. Grindų temperatūros pakėlimas leis žymiai sumažinti energijos suvartojimą, nešildant viso pastato.

Praktika rodo, kad švaresnė ir sausesnė viščiukų aplinka turi nemažai įtakos viščiukų gerovei, sumažina jų įprotį įkirsti vienas kitą, kai jie laikomi nepatenkinamoje aplinkoje. Grindų šildymas sudaro ne tik šiltas sąlygas gyvūnams, bet taip pat mažina bakterijų ir mikrobų plitimą.

Visi šie veiksniai sumažins ligų ir epidemijų riziką. Be to, gyvūnų išmatų džiovinimas supaprastins ir pagreitins grindų valymą, keičiant išperintų viščiukų jauniklius. DEVI šildymo sistema gali būti naudojama paršiavimosi gardams, vištų laikymo patalpoms, kiaulių tvartams ir daugeliui kitų gyvulių laikymo patalpų tipams.

Daigyno šildymas

Siekiant paspartinti vegetacijos ir dauginimosi procesus šiltnamiuose, dirvožemis gali būti šildomas nuo ankstyvo pavasario, todėl vegetacija prasideda anksčiau, o derlius trunka ilgiau. Be to, tai palengvina augalų, kuriems reikia šilumos, kurie paprastai auga tik subtropikų / tropikų platumose ir reikalauja šiltesnių sąlygų, negu augalai, augantys šaltesniuose regionuose, auginimą.

Šiuo atveju šildymo kabeliai DEVIflex™ yra idealus reikiamos temperatūros pasiekimo varianto pasirinkimas. Be to, jeigu jie įrengti su DEVIreg ™ elektroniniais termostatais ir jutikliais, energijos suvartojimas, norint pasiekti geriausius rezultatus, bus minimalus.

Daigyno šildymas gali būti naudojamas šiltnamiuose, lysvių suskirstymo sistemai, daigų dauginimo lysvėse, reprodukcijos dėžutėse.