Pramoninės talpos

Pramoniniai įrenginiai 

Atsižvelgiant į tai, kad didelis kiekis ypač jautrių medžiagų yra saugomi didžiulėse talpose, labai svarbu ištisus metus, nepriklausomai nuo oro sąlygų, palaikyti jose reikiamą temperatūrą. DEVI elektrinio šildymo kabeliai yra labiausiai lankstus ir efektyvus sprendimas.

Mes siūlome šildymo sistemas pramoninių objektų ir vamzdžių saugumui užtikrinti. Apsaugos nuo užšalimo sistemos gali būti naudojamos įvairiems vamzdžiams, rezervuarams ir konteineriams, kaip žemės ūkio, taip ir pramonės sektoriuose, tokiems, kaip dujų ir naftos cisternos, ar vandens bakai gaisro gesinimui.

Tai gali būti reikalinga, siekiant apsaugoti vamzdžius ir rezervuarus nuo užšalimo, kad būtų užtikrintas laisvas medžiagų praėjimas, kai temperatūra nukrenta žemiau reikalaujamo lygio. Taip pat svarbu palaikyti tam tikrą minimalią temperatūrą talpų sistemoje, kad būtų išvengta problemų su sukietėjusiais gabalais, koaguliacija, ar užšalimu.

Norint palaikyti tam tikrą temperatūros lygį, šilumos nuostolius reikia kompensuoti izoliacijos būdu, stengiantis išvengti rizikos, kurią sukelia žemos temperatūros ar ledo formavimasis, net jei talpa yra su apsaugine izoliacija.