Viešbučiai ir komerciniai pastatai

DEVI elektrinio šildymo dideliuose viešuose pastatuose sprendimai

Visos savo istorijos laikotarpyje DEVI kompanija įvairiose pasaulio šalyse buvo pasirenkama kaip tinkamiausia elektrinio šildymo tiekėja dideliems viešiesiems pastatams, tokiems, kaip prekybos centrai, viešbučiai, komerciniai pastatai ir oro uostai.

Siekiant užtikrinti optimalų šiluminį komfortą lankytojams (iki 2 m aukščio nuo grindų lygio), jums nereikia šildyti viso 15-os m aukščio fojė oro. Grindų šildymo sistema, ledo ir sniego tirpinimo sistema, vamzdynų šildymo sistema ir kitos programos yra siūlomų DEVI elektrinio šildymo sprendimų esmė.

1. Stambių objektų statybos patirtis

Šios patirties įrodymas yra DEVI bendradarbiavimas su žinomais prekybos centrais, viešbučiais, komerciniais pastatais ir kitais viešaisiais pastatais. DEVI yra atstovaujama daugiau nei 66 šalyse ir jūs visame pasaulyje galite rasti viešų pastatų, kur įrengti patikimi DEVI sprendimai. Vietinės DEVI pardavimo kompanijos dideliems statytojams suteikia profesinę paramą ir techninę pagalbą paprasto ir veiksmingo bendradarbiavimo užtikrinimui.

2. DEVI suteikia saugumą

Dažniausiai mūsų sprendimai yra pasirenkami važiuojamųjų kelių, šaligatvių, stogų ir nutekamųjų vamzdžių saugumui aprūpinti, taip pat vamzdynų šildymui. DEVI ledo ir sniego tirpinimo sistema buvo sukurta, siekiant užtikrinti pėsčiųjų saugumą ir transporto priemonių  bei josmis keliaujančių žmonių saugumą, sumažinti žalą, patiriamą žiemos laikotarpiu,  transporto priemonėms ir pastatams.

Kiekviena centralizuota pastato vandens tiekimo sistema, skirta viešiesiems pastatams, tokiems, kaip ligoninės, viešbučiai ir daugiabučiai namai, turi būti apsaugota nuo Legionella (Legionella bakterijų) ne tik filtravimo ir dezinfekcijos būdu, bet ir vandens temperatūros palaikymu leistinose Legionella bakterijų rizikos valdymo plano ribose. Buitinėms reikmėms skirtos DEVI karšto vandens šildymo sistemos atitinka visus tokio tipo vamzdžių reikiamus sertifikatus.

3. Ekonominiai privalumai

Devireg ™ termostatai su šiuolaikiniais drėgmės jutikliais (lauko sistemoms) arba atidarytų langų detektoriais (vidiniam patalpų šildymui) užtikrina tai, kad optimalūs rezultatai būtų pasiekiami, minimaliai sunaudojant energiją.

Verta pabrėžti, kad DEVI lauko sistemų įrengimo ir eksploatavimo sąnaudos yra mažos, palyginus su prevenciniais sistemos privalumais. Jūs lengvai galite išvengti kasmetinių sniego kasimo rankomis ir druskos barstymo investicijų. Be to, galima išvengti remonto išlaidų, atsirandančių nuo ledo, sniego ir druskos poveikio žalos.

DEVI buvo pasirinkta visame pasaulyje  tokių pastatų kaip viešbučiai, prekybos centrai ar poilsio namai, elektrinio šildymo partneriu daugiausiai dėl lėšų taupymo.

4. DEVI suteikia komfortą

Grindų šildymas yra komforto rodiklis jūsų viešbučio ar buto mieste svečiams. Jis paskirsto šilumą tolygiai po visas grindis ir atitinkamai suteikia malonią šilumą jūsų kojoms, kūnui ir galvai. Maloni šiluma, šildanti jūsų kojas, lėtai kyla į viršų ir maloniai šildo jūsų kūną. Grindinis šildymas leidžia sumažinti vidutinę kambario temperatūrą 2º C, nedarant įtakos šiluminiam komforto lygiui. Tai reiškia, kad energijos nuostoliai gali būti sumažinti iki 20%, o tai gerina  ekonominius rodiklius ir turi teigiamą poveikį aplinkos apsaugai.

5. Iki 20 metų pilna garantija DEVI kabeliams ir kilimėliams

Visi DEVI produktai yra pagaminti ES, laikantis aukščiausios kokybės kontrolės. Štai kodėl jums reikia tikėti DEVI kompanija. Suteiktos kokybės dėka mes siūlome geriausią 20-metų pilną DEVI šildymo elementų garantiją, kurią sudaro šildymo įrengimo ir sugadintų grindų medžiagų, tokių, kaip keramikinės plytelės, išlaidas.