Mokymai

Mokymasis internetu su DEVI savo ritmu

Siekdami palengvinti DEVI gaminių montavimą, džiaugiamės galėdami padėti kiekvienam elektros montuotojui pasiūlydami specialius mokymus pagal poreikį. DEVI e-mokymo programą sudaro žinios apie tam tikrus gaminius bei patarimai, susiję su jų montavimu. Keletas mokymo modulių elektros montuotojams yra parengta jau dabar, o daugiau jų pasirodys vėliau.

Kadangi DEVI yra Danfoss dalis, mūsų e-mokymo kursai yra įkelti į Danfoss mokymų platformą, Danfoss Learning. Čia jūs taip pat turėsite prieigą prie įvairių kitų mokymų apie šildymo ir vėsinimo teoriją, gaminius ir sistemas.

Mokymų moduliai

Įvadas į DEVIreg™ Touch: DEVIreg™ Touch pagrindų pristatymas.

Darbas su DEVIreg™ Touch: sužinokite daugiau apie termostato savybes ir privalumai montuotojams.

DEVIreg™ Touch vertė vartotojams: sužinosite kaip termostatas patenkina šiuolaikinio vartotojo poreikius lengvai valdymui.

Efektyvus darbas su belaidėmis sistemomis: mokymai apie belaides sistemas, taip pat patarimai, kaip dirbti su DEVI Link.

Įvadas į grindų šildymą: bendras kursas apie elektrinio bei vandeninio grindų šildymo sprendimus ir sistemas.

Kaip rasti modulius?

Jūs galite rasti DEVI internete, įeidami į mokymų portalą Danfoss Learning. Prisiregistravę kaip vartotojai, toliau galėsite registruotis prieigai prie modulių.

Taip pat galite spausti nuorodas žemiau ir registruotis tiesiogiai. Jus reikia prisijungti prie Danfoss Learning, kad galėtumėte atsidaryti Katalogą. Taip pgalite prisijungti prie Danfoss Learnir ieškoti modulių pačioje platformoje.

 

>E-mokymai

>ePamokų katalogas

>Dokumentacija