Jeśli zastanawiasz się nad wyborem metody ogrzewania Twojego domu, skorzystaj z naszego kalkulatora i przekonaj się ile możesz zaoszczędzić wybierając nowoczesny system elektryczny.
Podjęliśmy wyzwanie i sprawdziliśmy ile wynoszą rzeczywiste koszty ogrzewania elektrycznego i zestawiliśmy je z instalacją z kotłem i pompą ciepła. Pobierz materiał i poznaj fakty.
DEVIreg™ Smart wraz z aplikacją DEVIsmart™ App zapewnia optymalny komfort ogrzewania podłogowego dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz. Regulacja ogrzewania podłogowego nigdy nie była łatwiejsza.
DEVI oferuje najlepszą gwarancję w branży ogrzewania podłogowego. Produkt DEVI zostanie naprawiony lub wymieniony, dodatkowo pokryte zostaną również koszty montażu oraz materiałów budowlanych.
Systemy DEVI zabezpieczają nawierzchnie gruntowe i dachowe przed negatywnymi skutkami zimy. Wystarczy kilka śnieżnych lub mroźnych dni, aby zagrożone było bezpieczeństwo ludzi, budynków oraz pojazdów.

Mając na uwadze łatwość montażu naszych produktów, z przyjemnością ułatwiamy pracę każdemu instalatorowi ogrzewania elektrycznego oferując ukierunkowane szkolenia dostosowane do określonych potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi materiałami technicznymi

Komfort ciepłej podłogi jest szczególnie pożądany w łazience i kuchni, ponieważ to tutaj zwykle chodzimy boso po chłodnych płytkach kamiennych lub ceramicznych.

Najnowsze referencje
Modernizacja kompleksu biurowego Adgar Park West w Warszawie
Ogrzewanie rur i rurociągów
Poland
Ogrzewanie murawy Stadionu MOSiR w Kielcach
Obiekty sportowe
Poland
Blok mieszkalny w Sulęcinie
Hotele oraz budynki handlowo-usługowe
Poland
Najnowsze artykuły

 

Ogrzewanie elektryczne DEVI

Marka DEVI powstała w Kopenhadze w 1942 roku. Od 1 stycznia 2003 roku wchodzi w skład duńskiej grupy Danfoss, obecnie jest największym w Europie dostawcą elektrycznego ogrzewania podłogowego.

Projektujemy, wytwarzamy i sprzedajemy nowoczesne elektryczne ogrzewanie podłogowe, które wyróżnia się wśród innych rozwiązań dostępnych na rynku najwyższym poziomem komfortu, wysoką niezawodnością, nowoczesnym i estetycznym wzornictwem oraz niskimi kosztami eksploatacji.

Zakres naszej oferty obejmuje również ogrzewanie elektryczne do usuwania śniegu i lodu z powierzchni zewnętrznych i elementów budynków. Nasze maty, kable i termostaty likwidują oblodzenie i zaleganie śniegu na chodnikach, schodach, podjazdach, rampach ładunkowych i dachach.

Dostarczamy także systemy ogrzewania elektrycznego gruntu dla szklarni i boisk sportowych oraz instalacje uzupełniające straty ciepła w rurociągach.

Rozwiązania DEVI są niezawodne, a wraz z wysoką jakością oferujemy najlepszą gwarancję na rynku — do 20 lat pełnej gwarancji.