Artykuły

Ogrzewanie podłogowe a zdrowie
Ponad dwie trzecie Polaków (63,7%) przyznaje, że zdarza się im chodzić boso – wynika z badania opinii publicznej „Boso czy w kapciach – DEVI bada zwyczaje Polaków”. Wpływ na taką decyzją ma przede wszystkim miła w dotyku lub ciepła podłoga. Stopy stanowią źródło informacji o podłożu.
Poznaj fakty o elektrycznym ogrzewaniu podłogowym
Nowoczesne technologie ocieplania domów sprawiają, że zapotrzebowanie na ciepło jest małe. W związku z tym koszty eksploatacyjne większości rodzajów ogrzewania są niskie. Stosując ogrzewanie elektryczne można płacić niskie rachunki. Warunkiem jest dobranie systemu do indywidualnych potrzeb.
Dotykowy termostat DEVIreg™ Touch
Podstawową cechą termostatu jest 2 calowy ekran dotykowy oraz bardzo intuicyjny w obsłudze system zarządzania całym urządzeniem. Na panelu czołowym oprócz ekranu nie ma żadnych dodatkowych przycisków.
Ogrzewanie dachów
Systemy przeciwoblodzeniowe DEVI zabezpieczają dachy, rynny i rury spustowe przed zniszczeniami spowodowanymi przez zalegający śnieg i lód. Instalacje te mają charakter użytkowy i techniczny, a w gotowym budynku są praktycznie niewidoczne. W dłuższej perspektywie czasu generują oszczędności, a co najważniejsze, zapewniają bezpieczeństwo ludziom i zabezpieczają ich pojazdy oraz chronią sam budynek.
Nowy termostat DEVIreg™ Smart
Teraz instalatorzy mogą użyć swojego smartfona do bezproblemowej instalacji, natomiast intuicyjna aplikacja DEVIsmart™ App umożliwia prostą obsługę ogrzewania podłogowego z każdego miejsca na świecie.
Innowacyjny termostat DEVIreg™ Smart do sterowania ogrzewaniem przez smartfona
Nowy, innowacyjny DEVIreg™ Smart wraz z aplikacją mobilną DEVIsmart™ App oferują najwyższy komfort cieplny oraz doskonałą kontrolę ogrzewania podłogowego z dowolnego miejsca na świecie.
Energooszczędny termostat DEVIreg™ Touch
DEVIreg™ Touch został stworzony w oparciu o opinie użytkowników i instalatorów. Jest to niezwykle intuicyjny w obsłudze termostat do sterowania wodnym i elektrycznym ogrzewaniem podłogowym.
Uniwersalne i proste w montażu maty grzejne DEVI
Samoprzylepne maty DEVI to bardzo cienkie przewody grzejne, fabrycznie przymocowane do elastycznej plastikowej siatki o wydajności 150W/m2. Dzięki niewielkiej, 3mm grubości maty mogą być stosowane zarówno podczas renowacji, jak również w nowo budowanych domach, mieszkaniach, budynkach użyteczności publicznej, wszędzie tam gdzie nie można znacząco podnieść poziomu podłogi.
Nowoczesna łazienka
Elegancka i komfortowa łazienka jest nieodłącznym elementem marzeń o własnym mieszkaniu. Nowoczesność to nie tylko wyposażenie czy też ekonomia inwestycji. To również wewnętrzny klimat, atmosfera, dzięki którym się relaksujemy i regenerujemy siły.