Poznaj nowoczesny i ekonomiczny system sterowania ogrzewaniem przez smartfona, który zapewni przyjemnie ciepłą podłogę w Twojej łazience

Nowoczesność, wygoda i ekonomia działania. Tak możemy opisać trendy obecne we współczesnym budownictwie. Kierujemy się nimi podczas urządzania mieszkania lub domu. Nie omijają one również łazienki. 

Jedną z najważniejszych rzeczy, dzięki którym czujemy się w niej przyjemnie jest odpowiednie ogrzewanie. Dostępność informacji oraz możliwość zasięgnięcia opinii u obecnych użytkowników sprawia, że coraz częściej wybieramy elektryczne ogrzewanie podłogowe. Decydujemy się na nowoczesne rozwiązania, które oferują więcej korzyści niż systemy, które były najlepsze kilkanaście lat temu.

Ogrzewanie elektryczne może być jedynym lub dodatkowym źródłem ciepła. Można je ułożyć zarówno w nowej łazience, jak i remontowanej, na starych płytkach podłogowych.

Uwaga! Podgrzanie podłogi w łazience będzie Cię mniej kosztować niż gotowanie wody w czajniku.

Zobacz koszty oraz dowiedz się więcej o systemie.

Do sterowania ogrzewaniem idealnym rozwiązaniem są termostaty DEVIregTM Touch lub - dla bardziej wymagających użytkowników - DEVIregTM Smart, który dzięki aplikacji DEVIsmartTM App umożliwia zdalne sterowanie. Są to obecnie najchętniej wybierane termostaty na rynku z najdłuższą w tej kategorii produktowej, 5-letnią gwarancją.

DEVIreg™ Smart w pigułce:

  • umożliwia zdalne sterowanie elektrycznym oraz wodnym ogrzewaniem podłogowym przez smartfon lub tablet,
  • posiada możliwość współpracy z 10 urządzeniami mobilnymi oraz z 2 urządzeniami jednocześnie
  • zapewnia doskonały komfort dokładnie wtedy, kiedy jest wymagany – możliwość zaprogramowania,
  • stanowi uzupełnienie wnętrz nawet o najbardziej eleganckim wystroju, dzięki kompatybilności z ramkami wielu producentów,
  • dostępny w czterech kolorach: biały, czarny, snieżnobiały, kość słoniowa,
  • oszczędza energię nawet do 20% i zmniejsza koszty ogrzewania, np. dzięki funkcji otwartego okna,
  • posiada 5-letnią gwarancję,
  • niezwykle łatwy w obsłudze - intuicyjny, najlepiej wyglądający termostat na rynku.

Zobacz nowoczesną łazienkę i poznaj opinię jej właścicieli!

Zobacz, czym kierowali się bohaterowie filmu, podejmując decyzję o wyborze termostatu DEVIreg™ Smart do podgrzewania podłogi w swojej łazience.

Produkty skojarzone