Autoryzowani Instalatorzy

Województwo Dolnośląskie

Bogatynia

Michał Łyszkiewicz - tel. 796 155 725

Jelenia Góra

Dzhavanshyr Gasanov (Azpol) - tel. 793 757 569

Wojciech Kiełtyka (KAROL Janusz Majer) - tel. 669 320 093

Miłków

Piotr Rajmer (Digitech) - tel. 603 621 661

Oleśnica

Igor Radwański (Instalion) - tel. 730 000 209

Paweł Trześniak (Instalion) - tel. 730 000 309

Przemków

Andrzej Balicki - tel. 601 873 316

Wrocław

Cyprian Ciuła - tel.696 707 484

Janusz Klukowski (DIARMONT) - tel. 609 259 530

Maksymilian Rozbiecki (INSYS) - tel. 663 030 366

 

Żmigród

Przemysław Szymański (W.Quandt Sp. z o.o) - tel. 601 563 077

Województwo Kujawsko-Pomorskie

Aleksandrów Kujawski

Tomasz Kupc - tel. 886 445 538

Barcin

Zbigniew Skoczyński (Zakład Elektro-Instalacyjny) - tel. 605 289 440

Brześć Kujawski

Tomasz Gorzkowski (TPG) - tel. 604 451 113

Bydgoszcz

Piotr Weselski (BUDWES) - tel. 793 763 154

Piotr Śliwiński - tel. 606 309 370

Łukasz Tarka - tel. 535 029 069

Chełmża

Dawid Radusiewicz (Firma Glazurnicza Dawid Radusiewicz) - tel. 724 162 682

Ciechocinek

Mirosław Tomaszewski (Zakład Elektryczny) - tel. 603 305 550

Głogowo

Łukasz Parzyszek (INSTALTECH) - tel. 512 567 904

Inowrocław

Piotr Niedbała - tel. 668 386 246

Roman Nowak (F.H.U. WODROM) - tel. 508 374 574

Lubicz

Maciej Murawski (MARIMPEX) - tel. 605 474 819

Marek Murawski (MARIMPEX) - tel. 607 944 660

Osięciny

Adam Jędrzejewski (NTP plus) - tel. 506 100 748

Piotrków Kujawski

Błażej Stranc (STRANC) - tel. 607 883 713

Toruń

Jacek Kustalik (ELEKTROTECH) - tel. 502 442 162

Zbigniew Pankowski (Remonty Kompleksowe) - tel. 608 386 506

Przemysław Szeptun (IDT SYSTEM) - tel. 792 300 396

Dariusz Wiśniewski (IDT SYSTEM) - tel. 794 432 864

Grzegorz Szefera (IDT SYSTEM) - tel. 791 648 189

Marian Lewandowski (Zakład Elektryczny Marian Lewandowski) - tel. 507 121 054

Sławomir Ptaszyński - tel. 609 973 269

Sławomir Kruszyński (Automatik Elektrociepło) - tel. 601 862 788

Radosław Wszelak - tel. 784 378 806 

Piotr Jankowski (Zakład Elektrotechniczny) - tel. 784 378 806

Włocławek

Radosław Łączkowski - tel. 668 493 275

Województwo Lubelskie

Chełm

Jacek Świrszcz (FUH Hubex) - tel. 781 176 757

Lublin

Jakub Onisko - tel. 791 899 024

Krzysztof Wessely - tel. 505 117 912

Bogdan Krzyżanowski - tel. 501 191 701

Ireneusz Szalast (SAFE Ireneusz Szalast) - tel. 505 117 912

Andrzej Gryta (GRYT-BUD) - tel. 604 070 652

Marcin Gładyszewski (TERMALSTUDIO) - tel. 785 919 418

Marek Dudek (EL SERVICE Marek Dudek) - tel. 504 073 722

Mariusz Czajka (AUTO-MARIO) - tel. tel. 509 965 625

Niedrzwica Duża

Tomasz Antoń (PHU EL-HAND) - tel. 601 378 957

Puławy

Paweł Czerwonka (ATR II Usługi Remontowe) - 607 097 017

 Ryki

Bartosz Materek (Technika Grzewcza Materek) - tel. 606 678 433

Tarnogród

Jan Kondrat - tel. 609 550 453

Województwo Lubuskie

Nowa Sól

Daniel Maścibroda (SMD INSTALACJE) - tel. 663 034 224

Dawid Jung (ELTOM) - tel. 781 302 929

Piotr Szechnicki (ELTOM) - tel. 600 353 273

Województwo Łódzkie

Bratian

Przemysław Kowalski (ELEKTRYK) - tel. 609 307 278

Koluszki

Michał Kwiecień (Instalatorstwo Elektryczne) - tel. 696 061 329

Łask

Sławomir Trynkler (Vega-Heizungen) - tel. 604 426 798

Łęczyca

Sławomir Lewandowski (INSEL) - tel. 693 719 510

Zbigniew Wojciechowski (INSEL) - tel. 693 699 838

Łódź

Grzegorz Kisiel (PPUH BUDO-SANIT) - tel. 601 612 212

Piotr Błaszczyk (Brokerbond) - tel. 532 244 533

Piotr Jannasch (Brokerbond) - tel. 534 522 007

Janusz Majewicz (PPH ELSAN SP Z O.O.) - tel. 601 631 741

Zdzisław Piaszczyk (PWP SYSTEMS Konrad Piaszczyk) - tel. 602 358 023

Marcin Białek (Moderatornia) - tel. 728 317 141

 

Pabianice

Paweł Skorupka (dominteligentny.biz) - tel. 606 450 422

Tomasz Treichel (TEL-BUD) - tel. 501 249 385

Rzgów

Kamil Żmuda (SEVBUD) - tel. 725 411 785

Tomaszów Mazowiecki

Daniel Kaczmarek (REMBOR Sp. z o.o.) - tel. 608 591 212

Tuszyn

Łukasz Wójcik (El-Mot) - tel. 531 975 643

Żary

Paweł Farma (Elektro-System) - tel. 783 141 527

Andrzej Dąbrowski (Elektro-System) - tel. 572 961 894

Sławomir Cochła (Elektro-System) - tel. 691 451 093

Łukasz Wąsowicz - tel. 889 631 916

Województwo Małopolskie

Tarnów

Marek Łączak (MACRONIC) - tel. 600 853 441

Województwo Mazowieckie

Grodzisk Mazowiecki

Rafał Kosiński (Haiko Sp. z o.o.) - tel. 664 759 781

 

Jedlińsk

Paweł Kolbus (IE Zenon Kolbus) - tel. 511 583 067

Daniel Kolbus (IE Zenon Kolbus) - tel. 668 339 541

Łukasz Kolbus (IE Zenon Kolbus) - tel. 694 240 278

Zbigniew Kolbus (IE Zenon Kolbus) - tel. 602 352 957

Jarosław Białas (IE Zenon Kolbus) - tel. 515 433 800

Latowicz

Przemysław Świerżewski - tel. 692 222 987

Międzyborów

Andrzej Jackowicz - tel. 601 800 825

Paweł Michalak (P.U.H. Michalak) - tel. 796 484 644

Otwock

Marek Dąbrowski (Techni Power) - tel. 784 474 431

Piaseczno

Ryszard Marszałek (Reabud) - tel. 602 718 891

Waldemar Hładio (Dekorator - Gips Ewa Hładio) - tel. 608 838 155

Paweł Hładio (Dekorator - Gips Ewa Hładio) - tel. 516 182 002

Piastów

Tomasz Jędrzejczak (Next Gen Home sp. z o.o.) - tel. 731 313 130

 Radom

Piotr Czubak (HIGIENIKA) - tel. 733 362 032

Paweł Wójcik - tel. 693 561 198

Łukasz Oleksów (FULLINSTAL S.C.) - tel. 724 446 333

Michał Oleksów (FULLINSTAL S.C.) - tel. 691 441 551

Rafał Ruzik (FULLINSTAL S.C.) - tel. 606 171 850

Arkadiusz Bator (FULLINSTAL S.C.) - tel. 515 572 583

Jerzy Bator (FULLINSTAL S.C.) - tel. 603 589 655

Radzymin

Krzysztof Przetacki (PEKASAN) - tel. 608 824 233

Sochaczew

Olga Dąbrowska (JAR-BUD) - tel. 666 057 014

Szulborze Wielkie

Patryk Bogucki - tel. 509 863 534

Tarczyn

Piotr Sobczyński (Tech-Bud Company) - tel. 600 100 103

Tomaszów Mazowiecki

Dariusz Płaczek (Inteinst) - tel. 501 612 312

Bartłomiej Płaczek (Inteinst) - tel. 792 612 312

 

Warszawa

Krzysztof Śniegula (POLCONTACT) - tel. 601 354 407

Władysław Janiszewski - tel. 601 351 711

Maciej Rowiński (Porr Polska Construction S.A. ) - tel. 601 650 230

Wojciech Lemański (Porr Polska Construction S.A. ) - tel.609 196 692

Ryszard Krawczyk - tel. 534 966 755

Andrzej Wiącek - tel. 502 527 123

Witold Jaworski (Nieruchomości Zarządzanie Serwis Jarosław Józwik) - tel. 501 521 376

Piotr Krysiński (Nieruchomości Zarządzanie Serwis Jarosław Józwik) - tel. 508 295 708

Wojciech Kosiak (KW-TECH) - tel. 793 033 038

Mateusz Majchrzak (P.H.U MATEUSZ MAJCHRZAK HYDRO-MAT) - tel. 531 632 554

Anatolii Gerasymov (Termo-Line Sp. z o.o.) - tel. 512 996 417

Nadiia Chaievska (Termo-Line Sp. z o.o.) - tel. 533 996 417

Andrzej Jabłoński (Andre Wnętrza) - tel. 606 138 509

Robert Barczyk (AVI-TAX) - tel. 505 820 393

Michał Jurewicz (TOTAL SEC) - tel. 784 065 629

Cezary Krzywański (ARS Serwis Sp. z o.o.) - tel. 502 787 729

Waldemar Wójtowicz (ARS Serwis Sp. z o.o.) - tel. 508 262 548

Mariusz Piątek (Electriv Sp. z o.o.) - tel. 535 040 206

Wojciech Wąsik (GTW System s.c.) - tel. 605 234 768

Janusz Piątek (Electriv Sp. z o.o.) - tel. 509 720 230

Jarosław Struniawski (Electriv Sp. z o.o.) - tel. 530 165 845

Piotr Amejko (TOTAL SEC) - tel. 502 097 165

Paweł Guz (TOTAL SEC) - tel. 513 375 405

Przemysław Potocki (TOTAL SEC) - tel. 882 151 551

Sebastian Górniak - tel. 602 505 098

Paweł Dybus (Usługi Ogólnobudowlane) - paweldybus@gmail.com 

Grzegorz Wawryniuk (Elmax) - tel. 503 807 464

Wyszków

Paweł Siergiejuk (Hydro-Bud) - tel. (29) 742 00 92

Ząbki

Wojciech Leszczyński (STRABAG) - tel. 695 900 050

Województwo Opolskie

Opole

Andrzej Piskorski (Eltrex) - tel. 603 928 297 

Reńska Wieś

Sebastian Kostka (SeKo Serwis) - tel. 507 797 650

Wilków

Maciej Król (ATR II Usługi Remontowe) - tel. 785 458 701

Województwo Podlaskie

Białystok

Tomasz Bursa (Instal Bialystok) - tel. 600 475 170

Sebastian Jabłoński (GRAŻAN) - tel. 510 208 128

Adam Zabłocki (GRAŻAN) - tel. 606 401 102

Paweł Matejczuk (ENST S.A.) - tel. 601 892 860

Piotr Perkowski (Coral W.Perkowski J.Perkowski) - tel. 605 911 158

Jakub Waszczuk (Coral W.Perkowski J.Perkowski) - tel. 785 200 809

Województwo Pomorskie

Gdańsk

Andrzej Skierka (Usługi Hydrauliczne Andrzej Skierka) - tel. 791 242 038

Łukasz Kondraciuk - tel. 696 523 653

Bartłomiej Duda (BIBI-BUD) - tel. 791 398 428

Paweł Śladowski (Usługi Ogólnobudownale) - tel. 696 426 353

Jarosław Dadasiewicz (Układanie kafli i paneli Jarosław Dadasiewicz) - tel. 517 189 149

Zbigniew Lulis (ZUP "PATRYCJUSZ") - tel. 601 661 292

Gdynia

Artur Maszota (Nieruchomości Maszota) - tel. 509 546 894

Wojciech Manikowski (WOJMAN) - tel. 502 454 550

Tomasz Świdkowski (Interno) - tel. 733 506 706

Glincz

Czesław Makowski ("EL-MAKO") - tel. 602 627 113

Łukasz Makowski ("EL-MAKO") - tel. 600 315 002

Artur Domke ("EL-MAKO") - tel. 697 547 509

Kępice

Przemysław Chęsiak (Hydro/Wat S.C.) - tel. 783 238 289

Cezary Wawrzyniak (Hydro/Wat S.C.) - tel. 603 607 736

Kobylnica

Marcin Gawrych (APOLLIN) - tel. 604 973 139

Rajkowy

Daniel Żugaj (Glazurnictwo z pasją) - tel. 603 072 320

Rumia

Dariusz Jaworowski (Usługi  Remontowo-Budowlane) - tel. 504 489 079

Roman Woźniak (Interno) - tel. 505 740 074

 

 

Słupsk

Wojciech Maraszkiewicz (Zakład Instalatorstwa Elektrycznego) - tel. 601 682 546

Leszek Piotrowski (APOLLIN) - tel. 796 281 445

Ryszard Kałużny (REMIX Sp. z o.o.) - tel. 790 510 313

Sopot

Tomasz Wiśniewski (Mikroenergetyka) - tel. 603 943 875

Tomasz Steller (Mikroenergetyka) - tel.  601 617 982

Tczew

Wiesław Skok (Usługi Budownlane Wiesław Skok) - tel. 500 009 691

Województwo Śląskie

Baranów

Marcin Wróbel (Elektrodom) - tel. 693 058 905

Cieszyn

Firma Usługowa „Elwar” Jacek Wardas - 603 606 664
jacekwardas@poczta.onet.pl

Częstochowa

Damian Więciorowski (DOM-EKO CLIMA) - tel. 510 075 118

Dąbrowa Górnicza

Grzegorz Starowicz (F.H.U. Grze-Star.Serwis-Instal) - tel. 693 900 333

Gliwice

Paweł Misiński (Electro-Project) - tel. 500 097 548

Jastrzębie-Zdrój

Ireneusz Kijas (AMPER) - tel. 602 724 109

Kalety

Ireneusz Wyleżałek (P.P.U.H. "TV-SAT SERWIS") - tel. 604 247 195

Katowice

Bronisław Witych (W.P.U.H. Bronisław Witych) - tel. 601 481 920

Piotr Opoka (Elektryk Serwis) - tel. 608 447 565

Tomasz Brożek (P.P.H.U. "Eltom Katowice") - tel. 509 620 075

Kielce

Bartłomiej Oczkowicz (P.W. Oczkowicz) - tel. 501 372 266

Tadeusz Dziedzic (P.W. Dziejak) - tel. 602 571 284

Koszęcin

Rafał Wróbel (F.H.U. RAFIX) - tel. 669 685 683

Rybnik

Mariusz Korbel (Komforttech) - tel. 697 990 482

Skrbeńsko

Marek Mazij (FHU Energetyk) - tel. 502 094 237

Tarnowskie Góry

Damian Zębik (EL-DAM) - tel. 601 445 487

Tychy

Przemysław Błyskuń (IB PROEL) - tel. 322 278 303

Żywiec

Grzegorz Oczko (VOLT-TEAM S.C.) - tel. 696 707 822

Władysław Dubiel (WWD-Rembud) - tel. 600 100 103

Województwo Warmińsko-Mazurskie

Działdowo

Tomasz Lech - t.lech@ecobudynek.pl

Nowe Miasto Lubawskie

Michał Maron (Usługi ogólnobudownale Michał Maron) - tel. 693 313 360

Ostróda

Piotr Laniecki (Bud Rem "Bena") - tel. 604 071 785

Dariusz Wardowski - tel. 507 650 132

Województwo Wielkopolskie

Kalisz

Jan Kubiak - tel. 519 184 457

Kobierno/Tomnice

Mateusz Ruszkowski - tel. 609 196  692

Komorniki

Filip Bożełko (ProfitSEO Filip Bożełko) - tel. 601 331 477

Edwin Izydorczyk (Voltrom Sp.  z o.o.) - tel. 607 545 269

 

Miejska Górka

Arkadiusz Łukomski (GREENPLACE) - tel. 501 632 109

Ostrów Wielkopolski

Mikołaj Adamek (Na Swoim) - tel. 733 253 253

Stęszew

Sławomir Błażejewski (BSS ELEKTROINSTALACJE) - tel. 663 481 503

Sulmierzyce

Marcin Jasik (Elektroinstal Marcin Jasik) - tel. 669 955 537

Zduny

Karol Fornal (Elektroinstal Karol Fornal) - tel. 517 606 538

Województwo Zachodniopomorskie

Koszalin

Jacek Donigiewicz (ETG-EKO) - tel. 535 711 210

Szczecin

Sebastian Mikołajczyk - tel. 607 726 290

Romuald Wasilewski - tel. 883 045 727

Marek Kijo (Tridek) - tel. 518 050 544

 

Tanowo

Ariel Wołyński - tel. 508 303 865