Nasze wartości

Zebraliśmy trzy najważniejsze idee związane z naszą wizją, misją i wartościami, zwane „The Way To Go”:

  • jesteśmy czołowym dostawcą na rynku ogrzewania elektrycznego,
  • klienci wybierają nas na partnera ze względu na nowoczesność rozwiązań, jakość wykonania produktów i obsługi,
  • naszym najważniejszym zasobem są pracownicy. Wierzymy, że praca bez radości życia i entuzjazmu nic nie znaczy.

 

Nasza wizja

DEVI jest międzynarodowym dostawcą wewnętrznych i zewnętrznych elektrycznych rozwiązań grzewczych. DEVI opracowuje, produkuje i sprzedaje kompletne systemy składające się z kabli i mat grzejnych oraz termostatów. Wszystkie elementy pochodzą od jednego producenta, dzięki czemu możliwa jest współpraca wszystkich elementów systemu, który zapewnia optymalną wydajność, wysoką niezawodność i zmniejsza zużycie energii elektrycznej.

Nasza misja

Klienci wybierają nas najchętniej.

Jesteśmy partnerem biznesowym preferowanym ze względu na nowoczesność rozwiązań i jakość wykonania produktów oraz obsługi. Nasi użytkownicy otrzymują wyjątkowy poziom komfortu dzięki niezawodnym rozwiązaniom grzewczym dla wnętrz i terenów otwartych, w domach i budynkach komerycjnych.

Nasze wartości

Nasza pozycja zobowiązuje nas do dbania o najwyższą jakość na każdym etapie działalności. Jesteśmy nastawieni na rozwój z korzyścią dla naszych Klientów, Współpracowników i innych Partnerów Biznesowych.

Polityka Jakości

Rozwiązania grzewcze DEVI istnieją po to, aby służyć klientom. Dlatego konsekwentnie stosujemy podejście skoncentrowane na kliencie w obrębie wszystkich naszych działań. Dostarczamy najprostsze i najskuteczniejsze produkty oraz usługi wysokiej jakości dla komfortu cieplnego mieszkańców — na każdym poziomie.

Identyfikujemy i rozumiemy oczekiwania naszych klientów. Projektujemy, opracowujemy i testujemy produkty i usługi tak, aby spełniały wszystkie oczekiwania.

Mierzymy satysfakcję naszych klientów i wyznaczamy kolejne cele, aby stale dostarczać lepsze i nowocześniejsze rozwiązania.

Identyfikujemy kompetencje wymagane do spełnienia naszych celów i rozwijamy umiejętności naszych pracowników. Tworzymy i rozwijamy organizację, która oczekuje i nagradza ciągłe doskonalenie we wszystkich obszarach działalności.

Działamy w ramach Wydziałowego Systemu Zarządzania Jakością z certyfikatem ISO-9001 (SZJ) w celu ujednolicenia filozofii orientacji na klienta. W 2015 roku przeszliśmy na SZJ ISO/TS, zgodny z 16949.

Nasze produkty i usługi spełniają wszystkie obowiązujące normy prawne i środowiskowe. Dodatkowo DEVI bierze aktywny udział w opracowywaniu nowych norm środowiskowych i przemysłowych       

Oferujemy najwyższe standardy jakości, dlatego nasi klienci otrzymują najlepszą na rynku, 20-letnią gwarancję na kable i maty grzejne. DEVIwarranty™ pokrywa nie tylko koszty wymiany produktu, takie jak uszkodzenia cegieł i płytek, ale również koszty materiałów instalacyjnych i podłogowych.

Polityka środowiskowa

DEVI przez cały czas dba o środowisko.

Promujemy zrównoważony rozwój poprzez zapobieganie zanieczyszczeniom i eliminację niepożądanego wpływu na środowisko naturalne. Nasze wysiłki przyczyniają się do ciągłych i wymiernych ulepszeń środowiskowych.

Wszystkie jednostki produkcyjne DEVI są zgodne z normą ISO 14001 oraz lokalnymi przepisami środowiskowymi i legislacją dot. środowiska pracy.

Określenie „środowisko” oznacza zarówno środowisko pracy, w tym BHP, jak i środowisko zewnętrzne. Wszystkie elementy systemów grzewczych DEVI są zaprojektowane tak, aby oszczędzać energię i obniżać rachunki użytkowników.