Modernizacje

Współczesny komfort w starych domach

Dla wielu ludzi system ogrzewania elektrycznego będzie jak przysłowiowa gwiazdka z nieba. Zazwyczaj w starszych domach z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych w łazienkach, kuchniach i pralniach ułożone są podłogi z płytek ceramicznych lub lastryko, które są zarówno zimne, jak i po prostu brzydkie.

Instalując system DEVI można rozwiązać dwa problemy za jednym razem: otrzymujemy nową podłogę o atrakcyjnym wyglądzie i jednocześnie ogrzewamy pomieszczenie.

Czy poziom podłogi nie podniesie się za bardzo?

Mata grzejna i nowe pokrycie podłogi nie dodadzą więcej niż 10 mm do ogólnej grubości podłogi – tylko w nielicznych przypadkach tak niewielki wzrost grubości może spowodować problemy z otwieraniem drzwi pomieszczenia.

Czy jest możliwe ułożenie nowych płytek bez zdejmowania starych?

Jest to możliwe. Podłoga musi zostać jedynie dokładnie oczyszczona i odtłuszczona, tak aby klej mógł uzyskać dostateczną przyczepność. W rzadkich przypadkach, gdy płytki są pokryte błyszczącą polewą (płytki podłogowe na ogół nie mają takiej powierzchni) warto przeszlifować podłogę grubym papierem ściernym.

Energooszczędny termostat DEVIreg™ Touch
DEVIreg™ Touch został stworzony w oparciu o opinie użytkowników i instalatorów. Jest to niezwykle intuicyjny w obsłudze termostat do sterowania wodnym i elektrycznym ogrzewaniem podłogowym.
Innowacyjny termostat DEVIreg™ Smart do sterowania ogrzewaniem przez smartfona
Nowy, innowacyjny DEVIreg™ Smart wraz z aplikacją mobilną DEVIsmart™ App oferują najwyższy komfort cieplny oraz doskonałą kontrolę ogrzewania podłogowego z dowolnego miejsca na świecie.