DEVI HeatMAP™ je jednoduchý nástroj na výpočet veľkosti podlahového vykurovania DEVI rôznych miestností v dome. Postupujte podľa pokynov nástroja DEVI HeatMAP™ a získate výpočet a umiestnenie odporúčaných výrobkov DEVI pre každú miestnosť.
Tento rok DEVI oslavuje svoje 75. výročie. Od čias svojho začiatku v roku 1942 v Kodani sa spoločnosť DEVI vyprofilovala v rámci svojho sektoru ako popredná európska značka pre elektrické vykurovanie.
DEVIreg™ Smart spolu s DEVIsmart™ App poskytujú optimálne pohodlie podlahového kúrenia, presne vtedy a tam, kde ho potrebujete. Regulácia elektrického podlahového kúrenia nikdy nebola jednoduchšia.
Spoločnosť DEVI ponúka najlepšiu záruku na trhu elektrického kúrenia – až 20-ročnú záruku pokrývajúcu výrobok, inštaláciu a výmenu podlahy.
Spoločnosť DEVI ponúka inteligentné a jednoduché riešenie na udržiavanie našich domov v suchom a bezpečnom stave počas zimného obdobia. Ohrievacie systémy do vonkajšieho prostredia pomáhajú šetriť čas a peniaze a pritom vyhnúť sa nepotrebnej práci. Systémy DEVI na ochranu pred ľadom a snehom sa inštalujú pre splnenie individuálnych potrieb majiteľov domov.

Vzhľadom na jednoduchosť inštalácie výrobkov spoločnosti DEVI radi podporíme každého inštalatéra elektrického kúrenia prostredníctvom špecifického online školenia, prispôsobeného konkrétnym požiadavkám.

Ste majiteľom bytu alebo domu? Dozviete sa viac o výrobkoch spoločnosti DEVI a ako môžu vylepšiť vaše obydlie.

Nájsť inštalátéra v blízkosti vášho bydliska

My v DEVI kladieme veľký dôraz na dodávky výrobkov vysokej kvality s dlhodobým efektom. Ponúkame vám najlepšie záruky na trhu.

DEVIreg SMART video