Pozemné plochy

Systém topenia ľadu a snehu DEVI na vonkajších pozemných plochách

 

V posledných rokoch bolo publikovaných veľa príbehov o finančných stratách, ale tiež stratách na ľudských životoch spôsobených drsným zimným počasím. Predovšetkým sa tu jedná o škody na majetku, zvýšené náklady na údržbu, poistné plnenia, menšia produktivita, spôsobené zranenia osôb a ešte horšie. Inštalácia DEVI systému ochrany vonkajších plôch pred ľadom a zamrznutím zabezpečí trvalé riešenie problémov, spôsobených mrazivým počasím. Hlavným účelom systému je ochrániť vonkajšie plochy pred ľadom a zamrznutím.

Najčastejšími aplikáciami systému DEVI topenia ľadu a snehu na pozemnej ploche sú parkovacie plochy pri bytových domoch, príjazdové cesty, chodníky, vonkajšie schody, nakladacie plošiny, rampy (príjazdy / výjazdy), mosty a odvodňovacie plochy.

Použitím vyhrievacích káblov a rohoží DEVI, riadených elektronickými termostatmi so snímačmi vlhkosti môžete ekonomicky efektívne chrániť veľké plochy ako parkovacie priestory, rampy alebo prístupy pre chodcov do budov, čo vám poskytne pohodlie a bezpečnosť, pričom sa ušetrí veľa namáhavej a časovo náročnej ručnej práce.

Systém topenia ľadu a snehu na pozemných plochách DEVI pozostáva z vyhrievacích káblov DEVI, termostatov a montážneho príslušenstva.

Termostaty DEVIreg™ so snímačmi zabezpečujú dosiahnutie optimálnych výsledkov s najmenším možným množstvom energie.

 

Odporúčania pre systém rozmrazovania ľadu a snehu na pozemných plochách DEVI

Hlavným účelom systému DEVI pred ľadom a snehom na pozemných plochách je roztopiť a odstrániť sneh a ľad z pozemných plôch:

Hotels & Commercial buildings
One family houses
Airports and heliports
Agricultural buildings 

Systém topenia ľadu a snehu na pozemných plochách DEVI je navrhnutý tak, aby poskytoval bezpečnosť pre ľudí, vozidlá a bezpečnosť budov prostredníctvom bezpečnej chôdze a jazdy v zime a bezpečnosti v zmysle menšieho poškodenia budov.

Návod na použitie: Systém topenia ľadu a snehu na vonkajších pozemných plochách DEVI

V tomto návode na projektovanie sú uvedené odporúčania DEVI pre návrh a inštalovanie systému na topenie ľadu a snehu v aplikáciách na vonkajších pozemných plochách. Obsahuje návod na usporiadanie vyhrievacieho kábla, elektrické parametre a konfigurácie systému. 

 

 

 

 

Videá

Outdoor safety applications and frost protection
Ice and snow melting system: installation video