Interiér

DEVI Systémy podlahového vykurovania v interiéry

Všetko teplo sa pohybuje smerom – kde je chladnejšie, spravidla to je smerom nahor! Táto skutočnosť vysvetľuje, prečo podlahový vykurovací systém poskytuje komfortnejšie teplo ako alternatívny radiátorový systém. Radiátorový systém spôsobuje cirkuláciu vzduchu až do výšky hlavy a stropu prúdením. Studený vzduch sa tak vráti smerom dole k našim nohám a tento proces sa opakuje. Podlahový vykurovací systém DEVI na druhej strane poskytuje príjemné teplo pre naše nohy, telo aj hlavu.

Podlahový vykurovací systém DEVI zabezpečuje komfortná teplotu miestnosti, či už je to doma, v kancelárii, v dielni, športovej hale alebo prakticky všade tam, kde sa požaduje príjemné teplo. Rovnako dôležitá je aj skutočnosť, že vykurovací systém DEVI možno inštalovať pre všetky typy podláh, nezávisle od toho, či sa jedná o nové betónové, či drevené podlahy alebo o renovované podlahy.

Podlahový vykurovací systém DEVI má dlhú životnosť. Prakticky povedané, vykurovacie káble a rohože DEVI vydržia bez potreby údržby tak dlho ako dom, v ktorom sú inštalované!

Typickými aplikáciami podlahových vykurovacích systémov sú kúpeľne, kuchyne, spálne, kancelárie alebo kdekoľvek sa vyžaduje príjemné teplo, s rôznym typom konštrukcií podlahy.

Podlahové vykurovacie systémy DEVI pozostávajú z vykurovacích káblov a rohoží DEVI, termostatov DEVIreg™ a montážneho príslušenstva.

Termostaty DEVIreg™ so snímačmi zabezpečujú dosiahnutie optimálneho komfortu s najmenším možným množstvom energie.

 

Odporúčania pre podlahový vykurovací systém DEVI

Hlavným účelom podlahového vykurovacieho systému DEVI je poskytnúť komfortnú teplotu vzduchu a podlahy v miestnosti:

Hotels & Commercial buildings
Multifamily houses - Flats and apartments
Marine and transport
One family house


Návod na použitie: DEVI podlahové vykurovacie systémy v interiéroch manual:
V tomto návode na projektovanie sú uvedené odporúčania DEVI pre návrh a inštalovanie káblových podlahových vykurovacích systémov vo vnútornom prostredí. Obsahuje návod na umiestnenie vykurovacieho kábla, elektrické parametre a konfigurácie systému.
 

 

 

 

Videá

DEVIflex™ cables: how to install 
Installation of electric floor heating cables 
Installation of electric floor heating mats 
DEVIdry™ - underfloor heating