DEVI pre Vašu príjazdovú cestu a chodník

Odpratávanie snehu z príjazdovej cesty je fyzicky namáhavá úloha, ktorú nenávidia mnohí majitelia domov, a to najmä počas dlhej, zasneženej zimy, kedy sa odpratávanie snehu môže zmeniť na nekonečný príbeh. Vyžaduje si to fyzickú silu alebo opakované náklady na najímanie ľudí, ktorá budú sneh odpratávať za Vás.

DEVI ponúka moderné riešenie, vďaka ktorému sa takejto tvrdej práci vyhnete a ktoré ušetrí sa Váš čas a peniaze. S vykurovacími káblami DEVI už viac nebudete musieť odpratávať sneh z Vašej príjazdovej cesty a chodníka. Vďaka nim zostane priestor okolo vášho domu bez snehu a ľadu a Vy budete môcť bezpečne jazdiť a chodiť bez ohľadu na počasie.

Pokročilé inteligentné termostaty DEVI automaticky regulujú systém na základe aktuálnych teplotných a vlhkostných podmienok. Nemusíte myslieť na zapnutie vykurovania počas sneženia a mrazu. S DEVI si môžete byť vždy istý, že termostatická regulácia neprehreje káble a vaše účty za elektrinu nevystúpia do astronomických výšok.

V chladnom, ale suchom počasí bude systém DEVI neaktívny, aby šetril energiu a náklady. V chladnom a vlhkom počasí sa systém automaticky aktivuje, aby sa sneh rýchlo roztopil a zabránilo sa tak hromadeniu ľadu. Vždy však máte možnosť manuálne regulovať systém pomocou termostatu.

Vďaka vonkajšiemu vykurovaciemu systému DEVI si budete môcť vychutnať krásne a bezpečné zimy bez zbytočnej vonkajšej fyzickej práce. DEVI pomáha šetriť čas a peniaze.

Súvisiace výrobky