DEVI pre Vašu strechu

Inštalácia systému DEVI určeného na topenie ľadu a snehu na streche Vás ušetrí od námahy pri ručnom odpratávaní snehu zo strechy. DEVI pomáha predchádzať nehodám a znižuje riziko poškodeniu Vášho domova v dôsledku snehu.

Systémy na topenie ľadu a snehu od DEVI sú určené na zaistenie bezpečnosti budov a zníženie rizika poškodenia budovy.

Inštaláciou vonkajších vykurovacích káblov DEVI zabránite hromadeniu ľadu a snehu na streche. Tieto káble roztápajú sneh, čím eliminujú hromadenie ťažkého snehu a ľadu na streche. Vykurovacími káblami predídete vytváraniu ľadových bariér na strešných hranách.

Systémy na topenie ľadu a snehu na streche a strešných odkvapoch možno inštalovať na takmer všetky typy strešných konštrukcií. Pokročilý inteligentný termostat DEVI automaticky reguluje systém na základe aktuálnych teplotných a vlhkostných podmienok.

V chladnom, ale suchom počasí bude systém DEVI neaktívny, aby šetril energiu a náklady. V chladnom a vlhkom počasí sa systém automaticky aktivuje, aby sa sneh rýchlo roztopil a zabránilo sa tak hromadeniu ľadu. Vždy však máte možnosť manuálne regulovať systém pomocou termostatu.

Vďaka vonkajšiemu vykurovaciemu systému DEVI si budete môcť vychutnať krásne a bezpečné zimy bez zbytočnej vonkajšej fyzickej práce. DEVI pomáha šetriť čas a peniaze.

Using the DEVI outdoor heating system, you can enjoy beautiful, safe winters without any additional outside physical work. DEVI helps save your time and money. 

Súvisiace výrobky