DEVIreg™ Multi: až 7 okruhov s vlastným režimom ovládania

Zoznámte sa s novým termostatom na DIN lištu, ktorý nahradí až 7 termostatov.

 

Výhody:

  • Okamžitá úspora investíciou do len 1 jednotky namiesto viacerých
  • Úspora na prevádzkových nákladoch zachovaním vysokej kvality a bezpečnosti
  • Všetky relevantné informácie na jednom displeji
  • Podstatne kratší čas inštalácie 1 termostatu namiesto prípadných 7
  • Okamžitý prehľad o stave funkčnosti systému - možnosť rýchlej reakcie
  • Na ovládanie rôznych aplikácií používate logiku 1 zariadenia
  • Okamžitý prehľad funkčnosti všetkých okruhov v reálnom čase

 

DEVIreg™ Multi je 7-kanálový elektronický programovateľný ovládač pre inštaláciu na DIN lištu. Prispôsobením pôvodného hardvéru z regulátora Danfoss (MCX08M2) určeného pre chladenie a aktualizáciou softvéru, aby poskytoval univerzálne použitie bez ohľadu na to, či ste inštalatér, projektant, servisný technik, systémový integrátor alebo výrobná organizácia.

DEVIreg™ Multi má širokú oblasť použitia elektrického vykurovania pre vonkajšie použitie - od protimrazovej ochrany potrubí a ochrany základov pod mraziacim boxom až po aplikácie v segmente rodinných domov, ako napríklad viaczónová ochrana pred ľadom a snehom. Úpravy softvéru a jeho funkčnosti sú výsledkom rozšírených požiadaviek trhu na reguláciu viacerých zón s precíznym sledovaním jednotlivých zón a ich nastavení.

 

Hlavné výhody:

Každý z kanálov DEVIreg™ Multi 7 je možné individuálne nastaviť pomocou troch režimov ovládania:

- so snímačom teploty;

- bez teplotného senzora s časovo proporcionálnym režimom regulácie výkonu;

- bez senzora s manuálnym obmedzením času zapnutia / vypnutia.

 

Systém zaisťuje možnosť zvoliť si vhodnú reguláciu senzorov pre každý zo 7 kanálov vďaka 8 možným typom senzorov aktívnych pri rôznych teplotách.

Medzi nimi sú tie, ktoré sa väčšinou používajú pre elektrické podlahové vykurovanie: NTC15k (15 kOhm @ 25° C) a NTC16,7k (16,7 kOhm @ 100° C), ako aj tie, ktoré sa používajú na bežné aplikácie Danfoss: NTC5k (5 kOhm @ 25° C) a PT1000 (1 000 Ohm pri 0° C).

Nový DEVIreg™ Multi má fulltextové zobrazenie vo vnútri robustného a spoľahlivého displeja.

Rozhranie Modbus RS485 poskytuje možnosť riadenia BMS a napájania 85 - 265 V AC.

Pre vykurovacie alebo chladiace systémy je možné nastaviť rôzne režimi.

DEVIreg™ Multi má 8 riadiacich relé - 2 sady max 10A a 6 sady max 6A a medzi nimi 4 sady NO kontaktov a 4 sady kontaktov NC / NO. Pre vykurovacie alebo chladiace systémy môžu byť nastavené funkcie riadenia relé. Reléové kontakty navyše nie sú pripojené k zdroju napätia vo vnútri regulátora a môžu byť použité pre riadiace systémy s akýmkoľvek napätím do 250 V AC.

DEVIreg™ Multi je vhodný pre elektrické a teplovodné systémy s funkciami vykurovania a chladenia vo viacerých oblastiach použitia: potrubia / studené miestnosti / komfortné podlahové vykurovanie / rôzne iné aplikácie so snímačom teploty.

DEVIreg™ Multi má niektoré špeciálne funkcie, ktoré je možné naprogramovať pre každý kanál: stav relé (otvorený alebo zatvorený zodpovedajúcemu režimu 'vykurovanie zapnuté'), aktivácia alebo deaktivácia kanálu - okruhu, alarm poruchy senzora, alarm minimálnej a maximálnej teploty, monitorovanie poruchy kábla, manuálne zapnutie / vypnutie, test relé, zapnutie / vypnutie kanála, štatistika počtu zopnutí relé atď.

Súvisiace výrobky