Aj spoločnosť Danfoss – najväčšia dánska priemyselná spoločnosť - vyvíja technológie, ktoré umožňujú svetu zajtrajška vytvárať lepšiu budúcnosť. Súčasťou tohto konceptu je aj DEVI - svetovým lídrom na trhu v oblasti podlahového vykurovania a najväčším európskym výrobcom elektrických vykurovacích systémov.

Naším deklarovaným cieľom je byť preferovanou voľbou pre inštalatérov, ako aj koncových používateľov. Rozsah ponuky DEVI zahŕňa projektovanie, výrobu a predaj moderných elektrických vykurovacích systémov, ktoré vystupujú od ostatných dostupných na trhu.

Jedinečnosť značky DEVI a jej aktivít si zaslúži modernú formu cielenej komunikácie. Úspech značky je aj výsledkom zodpovedných rozhodnutí našich spokojných klientov. A to platí i pre vás – klientov na Slovensku.  Priaznivcom a záujemcom o informácie z oblasti elektrického vykurovania, úsporných technológií a ochrany pred snehom a ľadom – sa budeme prihovárať,  tentoraz  prostredníctvom špeciálneho kanála  - YouTube DEVI.SK.

Zoznámte sa preto prívetivou a pohodlnou formou  s DEVI technológiami, vďaka novému seriálu krátkych videí a virtuálnych  prezentácií.

 

Pozrite si s námi krátke videá kliknutím na obrázky, v ktorých Vám predstavíme naše produkty bližšie:

 

Nový YouTube kanál v Slovenčine - DEVI.SK – o krok bližšie k svojim klientom

Našu spoločnú zodpovednosť za budúcnosť našej planéty je treba pripomínať spôsobmi, ktoré sú dnes moderné a divákovi zrozumiteľné. 

Súvisiace výrobky