DEVI ponúka inteligentné a jednoduché riešenie na udržiavanie suchého a bezpečného stavu vášho domu počas zimnej sezóny.

Systém ochrany pred ľadom a snehom DEVI: inštalácia pre rodinný dom

DEVI ponúka inteligentné a jednoduché riešenie na udržiavanie suchého a bezpečného stavu vášho domu počas zimnej sezóny. Exteriérové vyhrievacie systémy pomáhajú šetriť čas a peniaze, pričom eliminujú zbytočnú prácu. Systémy účinnej ochrany pred ľadom a snehom DEVI pozostávajú z elektrických vyhrievacích káblov alebo rohoží, termostatov a snímačov ako aj z montážneho príslušenstva. Každé riešenie je optimalizované na splnenie individuálnych potrieb vlastníkov.

Riešenia pre vonkajšie pozemné plochy – s prvotriednym sortimentom produktov

Použitím vyhrievacích káblov a rohoží DEVI riadených elektronickými termostatmi so snímačmi vlhkosti môžete hospodárne chrániť veľké plochy ako parkoviská, príjazdy a nájazdové rampy, prístupy chodcov do budov, čo vám poskytne komfort a bezpečnosť pričom sa ušetrí množstvo namáhavej a časovo náročnej práce. Jednou z najväčších výhod týchto systémov je energeticky najefektívnejšie riešenie pre aplikácie s topením ľadu a snehu na pozemných plochách.

Hlavným účelom systému je ochrana vonkajších plôch pred ľadom, snehom aj poľadovicou. Najčastejšími aplikáciami tohto systému topenia ľadu a snehu sú parkovacie priestory pri obytných domoch, príjazdové cesty, chodníky, vonkajšie schodiská, nakladacie plošiny, príjazdové a výjazdové rampy, mosty a odvodňovacie plochy.

Aplikácie na strechách. Protimrazová ochrana.

Systém protimrazovej ochrany striech a strešných žľabov DEVI možno použiť na zabránenie zhromažďovania vody z roztopeného snehu v strešných žľaboch a na zmenšenie škôd na budovách v dôsledku zamrznutia fasád a striech prakticky pre všetky typy konštrukcií striech.

Vyhrievací kábel by sa mal inštalovať v strešných žľaboch a zvodoch a pozdĺž okraja strechy alebo tam, kde je nebezpečenstvo vytvárania ľadu a hromadenia snehu. Preventívna ochrana strešných žľabov a zvodov sa dosiahne efektívnym a voľným odtokom snehovej vody, čo jednoznačne dokazuje správnu činnosť ochranného systému.

Náklady spôsobené zimným počasím

V posledných rokoch bolo publikovaných veľa nových príbehov, kedy ľudia buď na vlastnej koži, alebo v podobe spôsobených finančných nákladov pocítili, čo môže chladné počasie spôsobiť. Poškodenie majetku, zvýšené náklady na údržbu, zníženie produktivity, zvyšujúce sa poistné, zranenia osôb a ešte horšie. Inštalácia systému topenia ľadu a snehu a protimrazovej ochrany poskytuje trvalé riešenie problémov, spôsobených studeným zimným počasím.

Systém ochrany pred ľadom a snehom DEVI je navrhnutý tak, aby poskytoval bezpečnosť pre ľudí, vozidlá a budovy prostredníctvom bezpečnej chôdze a jazdy počas zimy a bezpečnosť z hľadiska menšieho poškodenia budovy.

Súvisiace výrobky
DEVIsnow™ is an extremely high-quality, 360° fully screened twin conductor heating mat with a tough outer sheath (UV stable). Its round profile and robust construction ensures a fast, simple and safe installation in floors where the heating cable is embedded in concrete. The cold lead has solid conductors ensuring fast installation with a clearly visible connection. To ensure a long life-time, all cables are minutely inspected including tests for Ohmic resistance, high voltage and material controls to ensure the quality. This means that we are proud to supply our extended DEVIwarranty™.
DEVIreg™850 IV je moderný termostat s LED displejom, ktorý sa používa na protimrazovú ochranu na príjazdových cestách a strechách. Snímače poskytujú informácie o úrovni vlhkosti a teplote, čo vedie k optimálnej regulácii vykurovacieho systému. Systém je možné nastaviť tromi spôsobmi. Ako jeden systém pre strechu alebo zem (1 až 4 snímače), ako dvojitý systém pre strechu alebo zem (2 až 4 snímače) alebo ako kombinačný systém pre strechu a zem (2 až 4 snímače). V dvojitých / kombinovaných systémoch je možné uprednostňovať medzi zónami, napr. Ak je k dispozícii len obmedzený výkon.