Priekopníkom v eletrickom vykurovaní už 75 rokov

Tento rok oslavuje DEVI svoje 75. výročie. Od svojich začiatkov v Kodani v roku 1942 sa spoločnosť DEVI v rámci svojho sektora vyprofilovala ako popredná európska značka pre elektrické vykurovanie. Aký má recept na úspech? Najlepšia technológia vo svojej triede a jedinečné pochopenie toho, ako elektrické podlahové vykurovanie prináša do života ľudí teplo, pohodu a príjemnú atmosféru.

Časy sa menia, ale hodnota tepla domova zostáva stále rovnaká. Domov je miestom, kde relaxujete, dobíjate si baterky, kde žijete a smejete sa. Spoločnosť DEVI, ktorá bola založená v Dánsku, vie všetko tom, aké cenné je vytvoriť pohodlný domov okrem iného podľa dánskeho konceptu „hygge“. Hygge je možné približne preložiť ako „útulnosť“. Hygge v podstate znamená vytvoriť vrúcnu atmosféru a užívať si dobré veci v živote s dobrými ľuďmi.

Počas uplynulých 75 rokov spoločnosť DEVI podporila vytváranie vrelých, bezpečných a príjemných domácností s elektrickými riešeniami podlahového vykurovania s dlhodobými účinkami:

DEVI je pyšná na to, že stojí za vytváraním domovov, ktorým nechýba atmosféra, vrúcnosť a sloboda. Sme životne dôležitou, avšak neviditeľnou súčasťou života ľudí za posledných 75 rokov a budeme ňou i naďalej vďaka našim inovatívnym riešeniam, špičkovou znalosťou trhu a spolupráci s odborníkmi.

DEVI 75 Years Logo

 

 

Poháněné profesionálmi už 75 rokov

Pozícia spoločnosti DEVI ako lídra na trhu v Európe a jej zastúpení v krajinách, ako je USA, Nový Zéland, Južná Kórea, Austrália, Čína, India a mnoho ďalších, je do veľkej miery dôsledkom výbornej spolupráce s montérmi a ďalšími profesionálmi po celom svete.

Táto spolupráca poskytuje spoločnosti DEVI unikátne porozumenie situácii a potrebám odborníkov, čo je kľúčové pri presadzovaní nových priekopníckych riešení. Ambícia neustále nastavovať nové trhové štandardy je hlavným motorom inovatívneho a komplexného sortimentu produktov spoločnosti DEVI.

 

V súčasnosti sú elektrickým vykurovaním DEVI vybavené milióny budov. Naše vnútorné podlahové vykurovanie a vonkajšie systémy – na topenie ľadu a snehu určené pre domy, hotely, kancelárie a priemyselné objekty – sú inštalované po celom svete od severného Nórska až po Nový Zéland.

Elektrické vykurovanie DEVI je navrhnuté tak, aby vyhovovalo potrebám zákazníkov a mnohým aplikáciám:

Floor heating in apartments

 1. Elektrické podlahové vykurovanie:
 • Pre rekonštrukcie alebo novostavby
 • Celkové vykurovanie (nazývané tiež primárne vykurovanie), kde je podlahové vykurovanie jediným zdrojom tepla:
  • do všetkých priestorov (rezidencie, byty, chalupy, kancelárie, sklady, dielne alebo priemyselné budovy)
  • takmer na všetky typy povrchov podláh
  • na mokrú a suchú inštaláciu
 • Komfortné vykurovanie (nazývané tiež dodatočné vykurovanie) – podlahové vykurovanie ako doplnok k iným zdrojom tepla, napríklad radiátorom, kozubom atď.

 

Heated driveway

 1. Bezpečnostné využitie:
 • Vonkajší systém DEVI na topenie ľadu a snehu je veľmi jednoduchý a je navrhnutý tak, aby poskytoval bezpečnosť osobám, vozidlám a budovám, a to tak, že zaistí bezpečnú chôdzu a jazdu počas zimy a menšie škody na budovách a strechách. Systém bol inšpirovaný dlhoročnými skúsenosťami spoločnosti s elektrickými káblami na vnútorné podlahové vykurovanie. Bez ohľadu na to, kde sú inštalované káble, je systém pre každého majiteľa domu používateľsky jednoduchý

Pipe heating cables installation

 1. Protimrazová ochrana potrubia:
 • DEVI ponúka riešenie založené na high-tech vykurovaní, ktoré účinne bojuje proti zamrznutiu potrubia. Systémy DEVI na ochranu pred mrazom sú inštalované tam, kde je potrebné zabrániť tomu, aby voda a sanitárne potrubia zamrzli a poškodil ich ľad. Systémy sledovania problémov v potrubí spoločnosti DEVI môžu byť použité na vnútornej i vonkajšej strane potrubia, pre vnútorné i vonkajšie potrubné siete i pre potrubia nad a pod podlahou. Termostaty DEVI so snímačmi zaisťujú dosiahnutie optimálnych výsledkov s čo najmenším množstvom energie.

 

 1. Systémy do mnoho ďalších oblastí:
 • Rekreačné alebo profesionálne ihriská
 • Hotely a kancelárie
 • Letiská a heliporty
 • Chladiarne a poľnohospodárske budovy
 • Námorná doprava a iné formy dopravy

 

Oslavujte s nami na sociálnych sieťach!

 

Facebook Icon

 

Twitter icon

 

Linkedin icon

 

Prečítajte si viac o tom, ako DEVI pomáha ľuďom z celého sveta:

 

Najnovšie prípadové štúdie
Prvý podzemný kruhový objazd vyhrievaný systémom DEVI
Vodná a pozemná doprava
Slovakia
Aristoteles - Prestížne rodinné bývanie
Bytovky – byty a apartmány
Czech Republic
Maximálny komfort za nízke náklady
Rodinné domy
Slovakia
Thinking ahead: electrical heating in modern low-energy houses

Moderné nízkoenergetické domy potrebujú veľmi málo vykurovania, ak vôbec nejaké. Teplotná regulácia však musí byť inteligentná a flexibilná kvôli presnému nastaveniu teploty a čo možno najnižšej spotrebe energie. Moderný spôsob života, ktorý predstavuje byť často na cestách, vyžaduje úplnú kontrolu nad novým systémom vykurovania pomocou Smart App odkiaľkoľvek na svete. DEVI ponúka to všetko a ešte viac. Tepelná pohoda a optimálne využitie energie sú vždy zaistené elektrickým podlahovým vykurovaním DEVI.

Termostaty DEVI s mobilnými aplikáciami vám umožňujú riadiť teplotu vášho domova na diaľku. Nech ste akokoľvek ďaleko, s pripojením na internet môžete jednoducho zapnúť alebo vypnúť kúrenie alebo nastaviť požadovanú teplotu v každej miestnosti.

V súčasnosti je elektrické podlahové vykurovanie riešením pre moderné energeticky úsporné domy.

Viac informácií o našich riešeniach pre inteligentné vykurovanie nájdete na: devismart.sk

Modern low-energy house