Hotely a komerčné budovy

Dôvody pre inštaláciu riešení elektrického kúrenia od spoločnosti DEVI vo veľkých verejných budovách

Počas svojej histórie bola spoločnosť DEVI vybratá ako preferovaný dodávateľ elektrického kúrenia pre veľké verejné budovy, ako obchodné centrá, hotely, kancelárske budovy a letiská po celom svete.

Na to, aby sa zabezpečilo optimálne tepelné pohodlie pre návštevníkov (vo výške 2 m od úrovne podlahy), nepotrebujete vykurovať celý objem 15 m vysokej haly. Podlahové kúrenie, topenie námrazy a snehu, ohrev potrubí a ostatné aplikácie sú jadrom riešení elektrického kúrenia ponúkaných spoločnosťou DEVI.

1. Skúsenosti s veľkými stavbami

Spoločnosť DEVI sa môže preukázať spoluprácou s etablovanými obchodnými centrami, kancelárskymi budovami a inými verejnými budovami. Spoločnosť DEVI je zastúpená vo vyše 66 krajinách a po celom svete môžete nájsť verejné objekty vybavené spoľahlivými riešeniami od spoločnosti DEVI. Miestni predajcovia DEVI poskytujú veľkým stavebným spoločnostiam profesionálnu podporu a technickú pomoc, aby bola naša spolupráca jednoduchá a efektívna.

2. Spoločnosť DEVI zaisťuje bezpečnosť

Naše riešenia sa volia hlavne pre zaistenie bezpečnosti príjazdových ciest, chodníkov, striech a odkvapov ako aj ohrev potrubí. Systém na topenie námrazy a snehu DEVI je skonštruovaný tak, aby zaistil bezpečnosť ľudí, vozidiel a budov prostredníctvom bezpečnej chôdze, jazdy a menšie poškodenie budov počas zimného obdobia.  

Každý centralizovaný systém dodávky vody pre verejné budovy, ako nemocnice, hotely alebo bytovky, by sa mal chrániť proti baktériám legionely, a to nielen pomocou efektívnej filtrácie a dezinfekcie, ale aj udržiavaním teploty vody v rámci regulačných hraníc stanovených v pláne riadenia rizík pre legionelózu. Systémy pre ohrev od spoločnosti DEVI pre teplú úžitkovú vodu spĺňajú nároky všetkých požadovaných certifikátov pre taký ohrev potrubí.

3. Ekonomické výhody

Termostaty DEVIreg™ s vyspelými snímačmi vlhkosti (pre systémy do vonkajšieho prostredia) alebo detektory otvorených okien (pre kúrenie do vnútorného prostredia) zaisťujú, aby sa dosiahli optimálne výsledky s najmenším možným množstvom energie.

Je na mieste zdôrazniť, že náklady na inštaláciu a prevádzku systémov od spoločnosti DEVI do vonkajšieho prostredia sú nízke, keď sa berú do úvahy preventívne výhody takého systému.  Jednoducho sa vyhnete každoročným nákladom na odhŕňanie snehu a posypy. Navyše, môžete sa vyhnúť nákladom na odstránenie škôd spôsobených námrazou, snehom a posypovými materiálmi.

Spoločnosť DEVI bola vybraná ako partner pre dodávku elektrického kúrenia pre budovy ako hotely, obchodné strediská alebo penzióny po celom svete, zväčša z rozpočtových dôvodov.

4. Spoločnosť DEVI zabezpečuje pohodlie

Podlahové kúrenie je ten najpríjemnejší zážitok pre zákazníkov vo vašich hotelových izbách alebo apartmánoch. Rovnomerne distribuuje teplo po celej ploche podlahy a poskytuje tomu zodpovedajúce príjemné teplo pre vaše chodidlá, telo a hlavu. Prospešné teplo obkolesujúce vaše chodidlá pomaly stúpa a príjemne zohrieva vaše telo. Podlahové kúrenie umožňuje znížiť priemernú teplotu v miestnosti o 2º C bez dopadu na mieru pohodlia. To znamená, že teplota sa dá znížiť o približne 20% - čo je ekonomická aj environmentálna výhoda.

5. Až 20-ročná plná záruka na káble a rohože DEVI

Všetky výrobky spoločnosti DEVI sa vyrábajú v Európskej únii pri najprísnejšom riadení kvality. To je dôvod, pre ktorý sa môžete na spoločnosť DEVI spoľahnúť.  Vďaka poskytovanej kvalite ponúkame najlepšiu 20-ročnú plnú záruku na vykurovacie prvky DEVI, ktorá zahŕňa náklady na inštaláciu a podlahové materiály, ako poškodenie muriva a dlaždíc.

DEVI HeatMAP™
DEVI HeatMAP™ je jednoduchý nástroj na výpočet veľkosti podlahového vykurovania DEVI rôznych miestností v dome. Podlahové vykurovanie možno inštalovať za účelom rekonštrukcie existujúcej miestnosti / budovy alebo v novej budove.
Systém ochrany pred ľadom a snehom DEVI
Inteligentné a jednoduché riešenie na udržiavanie suchého a bezpečného stavu vášho domu.
Webináre 2021 - jún
Chcete sa zúčastnit nášich nových webinárov v roku 2021? Potom sa zaregistrujte!
Nový YouTube kanál v Slovenčine - DEVI.SK – o krok bližšie k svojim klientom
Zoznámte sa s prívetivou a pohodlnou formou s DEVI technológiami, vďaka novému seriálu krátkych videí.
Nové záručné podmienky DEVI / Danfoss
Danfoss / DEVI záruka: Poskytujeme dva druhy záruk: záruka na výrobok a kompletná záruka na plný servis, platné od 1. júla 2021.