Nízko-energetické budovy

Moderné nízko-energetické domy potrebujú veľmi slabé kúrenie, ak vôbec nejaké. Ale regulácia teploty musí byť inteligentná a pružná kvôli časovej presnosti teploty ako aj minimálnej spotrebe energie. Moderný životný štýl, vždy v pohybe, vyžaduje plnú kontrolu nad novým vykurovacím systémom prostredníctvom inteligentnej aplikácie, odkiaľkoľvek na svete. Spoločnosť DEVI ponúka všetko toto a ešte viac. Tepelné pohodlie a optimálne využitie energie je vždy zaručené so systémom elektrického podlahového kúrenia od spoločnosti DEVI.

Neviditeľné systémy podlahového kúrenia vám umožňujú rozvrhnúť si váš priestor tak, ako si želáte, bez vyčlenenia osobitného priestoru pre radiátory a rúry. 

Termostaty DEVI s mobilnými aplikáciami vám umožňujú regulovať teplotu vo vašom obydlí na diaľku. Bez ohľadu na to, ako ďaleko sa nachádzate, keď máte pripojenie k Internetu, môžete jednoducho kúrenie zapnúť, vypnúť alebo nastaviť požadovanú teplotu v každej miestnosti.

V súčasnej dobe je elektrické podlahové kúrenie voľba pre moderné energeticky efektívne domy.

DEVI HeatMAP™
DEVI HeatMAP™ je jednoduchý nástroj na výpočet veľkosti podlahového vykurovania DEVI rôznych miestností v dome. Podlahové vykurovanie možno inštalovať za účelom rekonštrukcie existujúcej miestnosti / budovy alebo v novej budove.
Nový termostat DEVIreg™ Opti
Predstavuje spojenie presného ovládania elektrického podlahového vykurovania a elegantného vzhľadu
Nový YouTube kanál v Slovenčine - DEVI.SK – o krok bližšie k svojim klientom
Zoznámte sa s prívetivou a pohodlnou formou s DEVI technológiami, vďaka novému seriálu krátkych videí.
Nové záručné podmienky DEVI / Danfoss
Danfoss / DEVI záruka: Poskytujeme dva druhy záruk: záruka na výrobok a kompletná záruka na plný servis, platné od 1. júla 2021.