Priemyselné nádrže

Pretože veľké množstvá citlivých látok sú uskladnené v obrovských nádržiach, je životne dôležité udržovať požadovanú teplotu takých rezervoárov, ako je rok dlhý, bez ohľadu na poveternostné podmienky. Najflexibilnejšie a najefektívnejšie riešenie pre nádrže sú elektrické vykurovacie káble od spoločnosti DEVI. 

Ponúkame ohrievacie systémy pre bezpečnosť priemyslu a potrubí. Systémy na ochranu proti mrazu sa dajú použiť pre rôzne rúry, nádrže a nádoby v rámci poľnohospodárskeho a priemyselného sektoru, ako plynové, olejové alebo protipožiarne vodné nádrže.

Môže byť potrebné to ochrániť potrubia a nádrže proti mrazu a teplotám klesajúcim pod požadovanú úroveň, aby sa zabezpečil voľný priechod materiálov. Je taktiež dôležité udržovať určitú minimálnu teplotu v systémoch nádrží, aby sa zabránilo problémom so stvrdnutými zvyškami, zrážaniu alebo poškodeniu nádrží mrazom.

Ak je potrebné udržovať určitú teplotu, tepelné straty cez izoláciu sa dajú kompenzovať, aby sa dalo predísť akémukoľvek riziku spôsobenému nízkymi teplotami alebo námrazou, dokonca aj keď je nádrž izolovaná.

Nový YouTube kanál v Slovenčine - DEVI.SK – o krok bližšie k svojim klientom
Zoznámte sa s prívetivou a pohodlnou formou s DEVI technológiami, vďaka novému seriálu krátkych videí.