Školenia

Školenia a vedomosti

Učte sa vlastným tempom online so spoločnosťou DEVI

Vzhľadom na jednoduchosť inštalácie výrobkov spoločnosti DEVI radi podporíme každého inštalatéra elektrického kúrenia prostredníctvom špecifického online školenia, prispôsobeného konkrétnym požiadavkám. Program elektronického vzdelávania DEVI pokrýva určité know-how týkajúce sa výrobkov ako aj tipy a triky pre ich inštaláciu. Teraz je k dispozícii niekoľko školiacich modulov pre elektroinštalatérov a čoskoro budú prístupné ďalšie.

Keďže DEVI je súčasťou Danfoss, naše elektronické kurzy sú k dispozícii na školiacej platforme Danfoss - Danfoss Learning. Tu máte prístup aj k širokému spektru ostatných online školení v oblasti teórie kúrenia a chladenia, výrobkov a aplikácií.

Školiace moduly:

Úvod to DEVIreg™ Touch: vysvetlenie základov DEVIreg™ Touch.

Práca s DEVIreg™ Touch: dozveďte sa ďalšie informácie o funkciách termostatu a čo prinášajú inštalatérom.

Hodnota DEVIreg™ Touch pre koncových používateľov: naučiť sa, ako termostat spĺňa potreby moderného koncového používateľa pre jednoduché ovládanie.

Pracujte efektívne s bezdrôtovými systémami: školenie o bezdrôtových systémoch, včítane tipov pre prácu s DEVI Link.

Úvod do podlahového kúrenia: všeobecné školenie o riešeniach a aplikáciách elektrického a teplovodného podlahového kúrenia.

Ako sa pristupuje k modulom?

K DEVI online môžete pristupovať prostredníctvom školiaceho portálu Danfoss Learning. Po tom, čo sa zaregistrujete ako používateľ, môžete sa registrovať do modulov.

Pre priamu registráciu môžete kliknúť na odkazy nižšie. Aby ste k nim mohli pristupovať, musíte sa prihlásiť do Danfoss Learning. Môžete sa aj prihlásiť do Danfoss Learning a vyhľadať ich tam.

 

>E-learning

>eLessons catalogue

>Documentation

 

> WEBINÁRE prezentácia v slovenštine