Ostatné riešenia kúrenia

Vyhrievanie zrkadiel

Zahmlené zrkadlá môžu byť otravné, osobitne v malých kúpeľniach, kde sa zahmlia rýchlo. Spoločnosť DEVI ponúka jednoduché a neviditeľné riešenie tohto problému: inštaláciu vykurovacej rohože za zrkadlo.

Rohož ohrieva zrkadlo a eliminuje účinok rozdielu teplôt. Rohože pre vyhrievanie zrkadiel sa môžu nastaviť tak, aby sa zapínali spolu s osvetlením kúpeľne. Toto poskytuje pohodlie ‘bez zahmlievania’ pri spotrebe energie do 60 W.

Nainštalovať vykurovaciu rohož za zrkadlo je jednoduché. Avšak, prosím majte na pamäti, že pripojenie k elektrickej sieti musí vykonať iba autorizovaný elektrikár. Pre vyhrievanie zrkadiel odporúčame DEVIfoil™ Mirror.

Vešiaky na uteráky

Vlhké a plesnivé uteráky v kúpeľni môžu spôsobiť problémy, ako znížená hygiena a zhoršený pocit pri kontakte s nimi. Avšak spoločnosť DEVI ich pomáha udržiavať v suchom a čistom stave po celý deň pomocou jednoduchého, elegantného sušiča uterákov.

DEVIrail™ je sušič uterákov, ktorý sa jednoducho inštaluje a je ideálny pre kúpeľne, kuchyne, úžitkové miestnosti a víkendové obydlia. Je to taktiež nízko-energetický výrobok a môžete ho jednoducho zapnúť a vypnúť, kedykoľvek si želáte. 

Moderný a univerzálny dizajn pôsobí dobre so všetkými štýlmi interiéru a môžete si vybrať medzi chrómom a bielou farbou. DEVIrail™ je k dispozícii s výkonom 20 W, 40 W a 60 W.

Ohrievače s ventilátorom

Ohrievač s ventilátorom DEVItemp™ je kompletný prenosný vykurovací systém, ktorý poskytuje dočasné, ale efektívne riešenie kúrenia. Ohrievač s ventilátorom je skonštruovaný na to, aby vydržal teplo, zimu, vlhkosť a intenzívne používanie na staveniskách.

Zabudovaný termostat zabezpečuje, že požadovaná teplota zostáva konštantná, pričom spotreba elektriny sa udržuje na tak nízkej úrovni, ako je to možné. Ohrievač s ventilátorom sa dá používať ako prenosný ohrievač alebo sa dá trvalo nainštalovať.

DEVItemp™ je k dispozícii s výkonmi 3 kW, 6 kW, 9 kW, 15 kW a 21 kW.

Vyžarovacie ohrievače

Diskrétne kúrenie. Vyžarovacie ohrievače vykurujú bez toho, aby boli videné alebo počuté. Majú diskrétny dizajn, ktorý zapadá do každého prostredia, a kúrenie nevyvoláva žiaden pohyb vzduchu. Montáž na strop ponechá steny voľné. 

Zónové a miestne kúrenie. V prípade systémov kúrenia vyžarovaním rôzne zóny v rámci tej istej miestnosti môžu mať rôznu teplotu. To znamená, že sa dá ušetriť energia a zvýšiť pohodlie. Vyžarovacie ohrievače poskytujú aj efektívnu a ekonomickú ochranu proti studenému prievanu. Vyžarované teplo "prirodzene" migruje tam, kde je najviac potrebné, čo znamená, že studené povrchy ako napríklad okná priťahujú vyžarované teplo.

Anti-kondenzačné ohrievače

Anti-kondenzačný ohrievač DEVItronic™ poskytuje perfektné riešenie na predchádzanie problémov s kondenzáciou v uzavretých elektrických zariadeniach ako rozvádzače a riadiace jednotky.

DEVItronic™ rieši problém s vlhkosťou a kondenzáciou zvýšením teploty o niekoľko stupňov nad úroveň okolitej teploty.

DEVItronic™ má veľký povrch a nízku povrchovú teplotu a preto vykurovací prvok nepoškodí farbu a plastové skrine.

Vyhrievané zrkadlá
DEVIfoil™ Mirror
Sušiaky uterákov
Teplovzdušné ventilátory