Vykurovacie rohože

Vykurovacie rohože DEVI sú všestranné vykurovacie rohože vyvinuté pre rôzne aplikácie, včítane domáceho a komerčného elektrického kúrenia, ako aj riešení pre vykurovanie do vnútorného a vonkajšieho prostredia.

DEVI ponúka kompletný sortiment elektrických vykurovacích rohoží pre systémy podlahového kúrenia a vonkajšie plochy. Keďže sú naozaj tenké a jednoducho sa inštalujú, vykurovacie rohože DEVI do vnútorného prostredia sa zväčša používajú pri projektoch renovácie, kedy sa dajú položiť na existujúcu podlahovú krytinu.  Rohože sú veľmi vhodné pre inštaláciu systémov elektrického kúrenia na veľkých plochách.

Počas inštalácie rohoží pre podlahové kúrenie v novo postavených budovách ich môžete použiť pod akýkoľvek typ podlahovej krytiny ako dlaždice, laminát alebo drevo.  Jedinečný okrúhly profil (minimálna výška 3 mm) tejto rohože a jej robustná konštrukcia zabezpečujú rýchlu, jednoduchú a bezpečnú inštaláciu, perfektnú pre renováciu existujúcich podláh. Pridajte k tomuto našu jedinečnú 20-ročnú záruku, ktorá pokrýva výrobok, inštaláciu a náklady na novú podlahu, a uvedomíte si, že ste v bezpečných rukách.

Vnútorné vykurovacie rohože
DEVIheat™ 150S
DEVImat™ 100T - 150T (DTIF)
DEVIcomfort™ 100T - 150T (DTIR)
Vonkajšie vykurovacie rohože
DEVIasphalt™ 300T (DTIK)
DEVIsnow™ 300T (DTCE)