Diğer isitma çözümleri

Ayna arkası buğu giderici

Buğulanan aynalar, özellikle hızlıca buhar ile kaplanan küçük banyolarda rahatsız edici olabilmektedir. DEVI bu probleme basit ve görünmez bir çözüm sunar: ayna arkasına ısıtma şiltesi montajı.

Bu şilte aynayı ısıtır ve sıcaklık farkının yarattığı etkiyi ortadan kaldırır. Ayna arkası buğu giderici ısıtma şiltesini banyo ışığı ile birlikte açılacak şekilde ayarlayabilisiniz. Bu şekilde, 60 W'ı aşmayacak bir enerji sarfiyatı ile "buharsız" bir konfor sağlayabilirsiniz.

Isıtma şiltesinin ayna arkasına yerleştirilmesi kolaydır. Ancak, ana güç kaynağı ile olan bağlantıların yetkili bir elektrikçi tarafından yapılması gerektiğini unutmayın. Ayna arkası buğu giderme için  DEVIfoil™ Mirror ürününü tavsiye ederiz.

Havlupanlar

Rutubetli, küftü banyo havluları düşük hijyen ve onlara dokunmaktan haz almak gibi sorunlara yol açabilir. DEVI, havluları basit ve şık bir havlu kurutucu ile gün boyu kuru ve temiz tutmaya yardımcı olur.

DEVIrail™; banyolar, mutfaklar, çamaşır odaları ve yazlık evler için ideal, kurulumu kolay bir havlu kurutucudur. Aynı zamanda enerji tasarrufludur ve istediğiniz zaman kolayca açıp kapatabilirsiniz. 

Modern ve evrensel tasarım, her tarzdaki iç dizayn ile uyum sağlayarak göze hoş görünür, krom ve beyaz renk seçenekleri mevcuttur. DEVIrail™; 20 W, 40 W, ve 60 W olarak mevcuttur.

Fanlı ısıtıcılar

DEVItemp™ fanlı ısıtıcı, geçici fakat etkili bir ısıtma çözümü sağlayan tamamen taşınabilir bir ısıtma sistemidir. Fanlı ısıtıcı; sıcağa ve soğuğa, neme ve şantiyedeki yoğun kullanıma dayanabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Dahili termostat, elektrik tüketimini mümkün olduğunca düşük tutarak istenilen sıcaklığın sabit kalmasını sağlar. Fanlı ısıtıcı, taşınabilir bir ısıtıcı olarak veya kalıcı olarak monte edilerek kullanılabilir.

DEVIrail™; 3 kW, 6 kW, 9 kW, 15 kW ve 21 kW olarak mevcuttur.

Radyant ısıtıcılar

Gizli ısıtma. Radyant ısıtıcılar, görülmeden ve duyulmadan ısıtma sağlarlar. Her çevre ile uyumlu mütevazı bir tasarıma sahiptirler ve ısıtma işlemi hiçbir hava hareketine sebep olmaz. Tavana monte edilerek duvarların boş kalmasını sağlanabilir. 

Bölgesel ve spot ısıtma. Radyant ısıtma sistemleri ile aynı odadaki farklı bölgeler, farklı sıcaklıkta olabilir. Bu da konforun artması ve enerjiden tasarruf edilmesi anlamına gelir. Ayrıca, radyant ısıtıcılar soğuk hava akımlarına karşı verimli ve ekonomik bir koruma sağlar. Yayılan hava "doğal olarak" en çok ihtiyaç duyulduğu yere doğru hareket eder. Bu da yayılan ısının pencereler gibi soğuk yüzeylere yönelmesi anlamına gelir.

Yoğuşma engelleyici ısıtıcılar

DEVItronic™ yoğuşma engelleyici ısıtıcılar, panolar kontrol kabinleri gibi korumalı elektrik kurulumlarındaki yoğuşma problemleri için mükemmel bir çözüm sağlar.

DEVItronic™; sıcaklığı, çevre sıcaklığının bir kaç derece üstüne çıkararak nem ve yoğuşma ile ilgili problemleri çözer.

DEVItronic™, geniş bir yüzeye ve düşük bir yüzey sıcaklığına sahiptir, böylece ısıtma elemanı baskıya ve plastik kabine zarar vermez.

Ayna arkası buğu giderici
DEVIheat™ Mirror
DEVIfoil™ Mirror
For DEVIheat™ Mirror
Havlupanlar
Fanlı ısıtıcılar
For DEVItemp™
For DEVItemp™ 106T/109T/115T/121T/303T
Yoğuşma engelleyici ısıtıcılar