Isitma şilteleri

DEVI ısıtma şilteleri, ev içi ve ticari elektrikli ısıtma yanı sıra iç mekan ve dış mekan ısıtma çözümleri gibi çeşitli uygulamalar için geliştirilmiş çok yönlü ısıtma şilteleridir.

DEVI döşemeden ısıtma sistemleri ve dış mekandaki zeminler için geniş bir elektrikli ısıtma şiltesi yelpazesi sunar. DEVI iç mekan ısıtma şilteleri çoğunlukla, çok ince ve kurulumu kolay olmaları sayesinde doğrudan mevcut zemin kaplaması üzerine yerleştirebilmenizin mümkün olduğu yenileme projelerinde kullanılır.  Isıtma şilteleri, büyük alanlarda elektrikli ısıtma sistemi kurulumu için uygundur.

Yeni inşa edilmiş yapılarda döşemeden ısıtma için ısıtma şiltesi kurulumunda, seramik, laminat veya ahşap gibi herhangi bir zemin kaplama tipi altında bu ısıtma şiltelerini kullanabilirsiniz.  Bu şiltenin özgün yuvarlak profili (min. 3 mm yüksekliğinde) ve sağlam yapısı hızlı, basit ve güvenli bir kurulum sağlar ve mevcut zeminlerin yenilenmesi için mükemmeldir. Bununla beraber; ürünü, kurulumu ve yeni zemin maliyetlerini kapsayan benzersiz 20 yıllık garanti ile emin ellerdesiniz.

DEVImat™ 70T
DEVImat™ 100T
DEVImat™ 150T
DEVIcomfort™ 100T
DEVIcomfort™ 150T
DEVIheat™ 150S
DEVIheat™ Mirror 150S
DEVIasphalt™ 300T
DEVIsnow™ 100T/150T/175T/200T
DEVIsnow™ 300T
DTCE-100/150/175