DEVI hakkinda

Biz kimiz

DEVI size konforlu bir yaşam alanı sunar – yüksek kalitede uzun kullanım ömürlü elektrikli ısıtma çözümleri Müşterilerimizi, piyasadaki en iyi garantiyi sunarak destekliyoruz – DEVIwarranty™, kablo veya şilte değişimlerinin yanında kurulum ve zemin malzemelerinin masrafını da karşılar – hem de 20 yıla kadar!

75 senelik DEVI Elektrikli Isıtma Mirası

Şirket, 1942 yılında Kopenhag, Danimarka'da kurulmuştur ve "DEVI" ismi Dansk El-Varme Industri'nin kısaltmasından gelmektedir.

DEVI, başlarda endüstriyel kullanım için ısıtma elemanları üretmiştir. DEVI, altmışlı yılların başlarında elektrikli ısıtma kabloları ile ilgilenmeye başlamıştır; altmışlı yıllardaki en eski ısıtma kablosu kurulumları.

 

Değerlerimiz

Vizyonumuz, misyonumuz ve değerlerimiz kısımlarındaki en önemli üç ifadeyi topladık, bu üç ana cümleyi "Başarı" olarak adlandırabiliriz:

  • Elektrikli ısıtmada küresel pazar lideriyiz.
  • Öncelikli olarak tercih edilen seçeneğiz.
  • İyi bir iş ortağıyız ve insanların çalışmak istediği sağlıklı bir şirketiz.

 

Profesyoneller için

DEVI markası, Danimarka'nın en büyük endüstri şirketi olan Danfoss Grup'un bir parçasıdır. DEVI, döşemeden ısıtmada küresel pazar lideridir ve elektrikli ısıtma sistemlerinin en büyük Avrupalı üreticisidir. İlan ettiğimiz amacımız, kurulumu gerçekleştiren kişilerin yanı sıra son kullanıcıların da tercihi olmaktır.

DEVI'nin sunduğu olanaklar, pazardaki mevcut diğer seçenekler arasında ön plana çıkan modern elektrikli ısıtma sistemlerinin tasarımı, üretimi ve satışını kapsar.