Değerlerimiz

Vizyonumuz, misyonumuz ve değerlerimiz kısımlarındaki en önemli üç ifadeyi topladık, bu üç ana cümleyi "Başarı" olarak adlandırabiliriz:

  • Elektrikli ısıtmada küresel pazar lideriyiz.
  • Öncelikli olarak tercih edilen seçeneğiz.
  • İyi bir iş ortağıyız ve insanların çalışmak istediği sağlıklı bir şirketiz.

Vizyonumuz

DEVI, elektrikli iç ve dış mekan ısıtma çözümlerinin küresel sağlayıcısıdır. Kullanıcı konforunu ve enerji tasarrufunu en iyi seviyelere taşıyan ileri, sıcaklık kontrolü teknolojisine hükmediyoruz.

Sürekli olarak, hususi konutlardaki tüm iç mekan iklimi kontrollerini tamamen bütünleştiren çözümler geliştiriyoruz.

Misyonumuz

Öncelikli olarak tercih edilen seçeneğiz.

Bu başarıyı, rekabet üstünlüğüyle müşterilerimize en yüksek kalitedeki ürünleri sağlayarak ve son kullanıcılarımıza, evleri ve binaları için güvenilir iç ve dış mekan ısıtma çözümleriyle benzersiz bir konfor seviyesi sunarak elde etmekteyiz.

İnsanların iş yapmak istediği iyi bir iş ortağıyız ve insanların çalışmak istediği sağlıklı bir şirketiz.

Değerlerimiz

Yetkin ve başarı odaklıyız ve sürekli olarak müşterilerimizin, meslektaşlarımızın ve diğer iş ortaklarımızın yararı için geliştirmelerde bulunmaktayız.

Kalite Politikası

DEVI ısıtma çözümleri, müşterilerimize hizmet etmek için vardır. Bu nedenle, tüm ticari faaliyetlerimizde güçlü bir müşteri odaklı yaklaşım sergilememiz gerekir.

Temel amacımız sektörde müşterilerimiz için "güvenilir bir seçenek" olmaktır. Her seviyede; en kolay, en etkili, kaliteli iç mekan konforu ve, güvenli dış mekan ürünleri ve hizmetleri sağlamaktayız.

Müşterilerimizin beklentilerini tanımladığımızdan ve anladığımızdan emin olma konusuna önem veriyoruz. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi, bu beklentilerin üzerine çıkmak için tasarlıyor, geliştiriyor ve onaylıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini ölçüyoruz ve daima beklentilerin üstüne çıkmak için hedefler belirliyoruz.

Temel hedefimizi gerçekleştirmek için gerekli yetkinlikleri tespit ediyoruz ve eksiklikler varsa çalışanlarımızın yeteneklerini bu doğrultuda geliştiriyoruz. Tüm iş alanlarında sürekli olarak gelişme beklentisi olan ve bu gelişmeleri ödüllendiren yarattığımız bu kültürü ve organizasyonu sürdürmekteyiz.

İşlerimizi, müşteri odaklı bir yaklaşımı standart hale getirmek için ISO 9001 sertifikalı Divisional Quality Management System (QMS) ile yürütmekteyiz. 2015 yılında, ISO/TS 16949 uyumlu QMS'ye geçiş yaptık.

Tesislerimiz ve ürünlerimiz, tüm geçerli mevzuatlara ve çevresel standartlara uyumludur. DEVI yeni çevresel ve endüstriyel standartların geliştirilmesinde aktif rol oynamaktadır.

Zamanla, toplam tedarikçi üs sayımızı düşüreceğiz ve işlerimizi, asgari zorunluluk olarak ISO 9001 sertifikalı, Danfoss Code of Conduct'a uygun olan tedarikçilerle yürüteceğiz.              

En yüksek kalite standartlarını sunduğumuzdan dolayı, müşterilerimiz DEVI kabloları ve şilteleri için piyasadaki en iyi 20 yıl garanti ile desteklenmektedir. DEVIwarranty™, tuğla örgüsü ve seramiklerin hasar alması gibi durumlarda değişim masraflarını karşıladığı gibi zemin malzemelerini ve kurulumunu da karşılar.

Çevre Politikası

DEVI, sürekli olarak ekolojik performansını artırmaktadır.

kirliliği önleyerek ve çevreyi olumsuz etkileyecek istenmeyen etkileri ortadan kaldırarak sürdürülebilir bir büyümeyi destekliyoruz. Çabalarımız, çevrede daimi ve ölçülebilir gelişmeler meydana getirmektedir.

DEVI faaliyetleri, çalışan bireyleri, çalışma ortamını ve çevresini hesaba katarak planlanıp uygulanmaktadır. Tüm DEVI üretim üniteleri, ISO 14001 standardına, yerel çevre ve çalışma alanı kanunlarına uymaktadır.

"Çevre" terimi, sağlığı ve güvenliği kapsayan çalışma ortamı ve dış çevre anlamlarını taşır. DEVI ısıtma sistemleri ve modern ısıtma termostatları, enerjiden tasarruf etmek için ve DEVI kullanıcılarının faturalarını düşürmek için tasarlanmıştır.