Eğitimler ve Yararli Bilgiler

DEVI ile kendi temponuzda çevrim içi olarak öğrenin

DEVI kurulumunun kolaylığı dahilinde, elektrikli ısıtma kurulumunu gerçekleştiren her kişiye, özel ve müşteri isteklerine göre şekillendirilmiş online eğitim ile destek sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. DEVI e-öğrenme programı, belirli ürünlerin nasıl çalıştığı hakkında bilgi ve kurulumla ilgili ipuçları ve tüyoları içermektedir. Elektrik kurulumu gerçekleştiren kişiler için çeşitli eğitim modülleri mevcuttur ve yakında daha fazlası gelecektir.

DEVI, Danfoss'un bir parçası olduğundan dolayı e-öğrenme kurslarımıza, Danfoss Learning bölümündeki Danfoss eğitim platformundan ulaşılabilirsiniz. Burada ısıtma ve soğutma teorileri, ürünler ve uygulamalar hakkında pek çok çeşit çevrimiçi eğitime erişebilirsiniz.

Eğitim modülleri:

DEVIreg™ Touch'a giriş: DEVIreg™ Touch temel prensiplerinin açıklanması.

DEVIreg™ Touch ile çalışma: termostatın özellikleri hakkında ve kurulumu gerçekleştiren kişiye getirilerini daha detaylı olarak öğrenin.

Son kullanıcılar için DEVIreg™ Touch değeri: termostatın, modern son kullanıcının kolay kontrol ihtiyacını nasıl karşıladığını öğrenin.

Kablosuz Sistemlerle Verimli Çalışma: kablosuz sistem eğitimi, DEVI Link kullanımı için ipuçları

Döşemeden Isıtmaya Giriş: elektrikli ve hidronik döşemeden ısıtma çözümleri ve uygulamalar hakkında genel eğitim

Modüllere nasıl erişirsiniz?

Danfoss Learning eğitim portalından DEVI'ye çevrimiçin olarak erişebilirsiniz. Kullanıcı olarak kaydınızı yaptıktan sonra modüllere kayıt olabilirsiniz.

Aşağıdaki linklere tıklayarak doğrudan kayıt olabilirsiniz. Eğitimlere erişmek için Danfoss Learning portalına giriş yapmış olmanız gerekmektedir. Ayrıca Danfoss Learning portalına giriş yapabilir ve platformdan arama yaparak eğitimlere ulaşabilirsiniz.