Diğer ısıtma çözümleri

Ayna arkası buğu giderici

Buğulanan aynalar rahatsız edici olabilmektedir. Aynalar, özellikle küçük banyolarda, hızlıca buhar ile kaplanmaktadır. Bununla birlikte bu problem için basit ve görünmez bir çözüm mevcuttur: ayna arkasına ısıtma şiltesi montajı.

Isıtma şilteleri aynayı ısıtarak sıcaklık farklarının ve soğuk ayna yüzeyinde oluşan nemin yarattığı etkiyi ortadan kaldırır. Ayna arkası buğu gidericiyi banyo ışığı ile birlikte açılacak şekilde ayarlayabilisiniz. Bu şekilde, çok uzun ve sıcak bir banyo sonrasında bile "buharsız" bir konfor sağlayabilirsiniz.

Isıtma şiltesinin ayna arkasına yerleştirilmesi, kurulum talimatlarımızı izleyen herhangi bir tecrübeli DIY (kendi başına yap) meraklısı için çok kolaydır. Ancak, ana güç kaynağı ile olan bağlantıların yetkili bir elektrikçi tarafından yapılması gerektiğini unutmayın. Ayna arkası buğu giderme için DEVIfoil™ Mirror veya DEVImat™ ürünlerini tavsiye ederiz.

Ayna arkası buğu giderici buharlı aynalardan kaçınmak için basit ve görünmez bir çözümdür. Ayna arkasına yerleştirilen ısıtma şilteleri aynayı ısıtarak sıcaklık farklarının ve soğuk ayna yüzeyinde oluşan nem muhteviyatını ortadan kaldırır. Ayna arkası buğu gidericiyi banyo ışığı ile birlikte açılacak şekilde ayarlayabilirsiniz.