Про компанію DEVI

 

Чим ми займаємось 

DEVI допомагає створювати комфортні умови для життя за рахунок високоякісних, довговічних рішень у сфері електричного опалення. Гарантія DEVIwarranty™, яку ми пропонуємо нашим покупцям, не має аналогів на ринку. Вона покриває не лише заміну кабелів або матів, але й вартість монтажу та підлогового покриття терміном до 20 років!

75 років досвіду DEVI в сфері електричного обігріву

Компанія була заснована у 1942 році в столиці Данії Копенгагені. Назва "DEVI" є абревіатурою "Dansk El-Varme Industri".

Компанія DEVI розпочинала свій шлях у якості виробника нагрівальних елементів промислового призначення. На початку 60-х років компанія DEVI зацікавилася електричними нагрівальними кабелями. Саме у цей період з’явилися перші моделі нагрівальних кабелів.

 

Наші цінності

Ми відібрали три найважливіші твердження з нашої концепції "Бачення, місія, цінності" та склали три керівні принципи під назвою "The Way To Go" (Шлях, яким слід прямувати):

  • Ми – лідери на ринку електричного опалення.
  • Нам віддають перевагу перед іншими.
  • Ми – солідна компанія, з якою приємно мати справу та в якій бажають працювати.

 

Для фахівців 

Торгова марка DEVI входить до групи Danfoss – найбільшої галузевої компанії Данії. DEVI є світовим лідером на ринку рішень підігріву підлоги та найбільшим у Європі виробником електричних систем обігріву. Наша головна мета полягає в тому, аби бути оптимальним вибором для монтажників і кінцевих користувачів.

Пакет пропозицій DEVI включає проектування, виробництво та продаж сучасних електричних систем обігріву, які виділяються з-поміж інших пропонованих на ринку систем.