Хто ми

 

DEVI надає вам комфорт у вигляді високоякісних рішень в галузі опалення з довготривалим ефектом. Ми піклуємося про своїх клієнтів, надаючи їм найкращу гарантію на ринку – 20-річну DEVIwarranty™, що розповсюджується не лише на кабельну продукцію, але й компенсує у сервісному випадку витрати на монтаж та покриття підлоги!

75-річна історія електричного опалення DEVI 

Компанію було створено у Копенгагені, Данія, в 1942 році. DEVI - це абревіатура від повної назви Dansk El-Varme Industri.

На початку своєї історії DEVI виготовляла нагрівальні елементи для промислового застосування. На початку 1960-х років DEVI започаткувала виробництво електричних нагрівальних кабелів; в цей період були встановлені перші системи.

З Копенгагену до Вайле

У відповідності до тенденцій, поширених серед данських компаній 1970-1980 років, DEVI вирішує перевести виробництво в провінцію. Відтак, компанія переїжджає з Копенгагену до Вайле, привабливого з логістичної точки зору міста, де знаходиться порт. DEVI відкриває перше виробництво у Грінстеді на Північному Сході Данії. Управління компанією бере на себе син засновника, Альфред Б. Крістенсен, кваліфікований інженер-електрик.

Сучасна історія DEVI починається у 1985 

Протягом 1960-1970-х років продукція промислового застосування була на першому місці; але, на початку 1980-х років розпочинається експорт нагрівальних кабелів до Фінляндії. Відкриваються дочірні компанії у Німеччині, Швеції і Норвегії, набуває значних обсягів експорт обладнання. Протягом 1990-х років відкриваються представництва компанії у Чехії, Словаччині, Польщі, Росії, Україні і Прибалтиці. Водночас розпочинаються свою роботу офіси в Австралії та Новій Зеландії. Щорічний обсяг компанії зростає на 25-30%. 

Лідер європейського ринку 

DEVI стає лідером європейського ринку. Основний акцент діяльності компанії зосереджений, як і раніше, на кабельних системах опалення. В наші часи DEVI - провідний Європейський бренд у галузі електричного опалення з найбільшою часткою ринку. За межами Європи торгова марка DEVI представлена в Канаді, Китаї і Південній Африці.              

У складі Danfoss Group

З 1 січня 2003 року, DEVI входить до складу найбільшої промислової групи Данії Danfoss Group. Danfoss - лідер в галузі опалення, охолодження і систем мікроклімату. Danfoss налічує понад 24,000 співробітників, 63 заводи в 19 країнах, а також торгові представництва у понад 100 країнах світу.

Сьогодні виробництво DEVI зосереджене у Сен-Мало (Франція) і Ґродзіськ-Мазовецький (Польща), тобто 90% продукції виробляється в Європейському Союзі. Штаб-квартира DEVI знаходиться у Вайле, Данія. У головному офісі створено науково-дослідницький центр Danfoss і DEVI. Роботу центру спрямовано на розробку інноваційних рішень у галузі підвищення комфорту при мінімальних енерговитратах за допомогою рішень гідравлічного і електричного підлогового опалення.

Рішення, реалізовані за допомогою кабельних нагрівальних систем DEVI, працюють в мільйонах будинків.