Історія DEVI у датах

Компанія DEVI — скорочено від назви Dansk El-Värme Industri — заснована як приватна фірма-майстерня в Копенгагені (Данія).

1942

1943

Молодий інженер Тег Крістенсен купує акції компанії. Всього за кілька років бізнесмен перетворює майстерню в промислове підприємство, яка виготовляє нагрівальні елементи. Тег вважається засновником компанії DEVI

Фірма переїжджає в більш просторе приміщення на околиці Копенгагена 1950

Фахівці компанії займаються розробками в області нагрівальних кабелів. Компанія стає лідером в цій галузі. 1960-ті

1971 Частина виробництва промислових нагрівальних елементів DEVI переїжджає з Копенгагена в Вайле, місто і порт в Данії.
1980 Починається експорт нагрівальних кабелів до Фінляндії. DEVI відкриває перше виробництво в Грінстеді на Південному Сході Данії.
Компанією починає керувати син засновника, Альфред Б. Крістенсен, кваліфікований інженер-електрик. Основна частина виробництва переміщена в Вайле. 1980-ті

Відкриваються завод і офіс на вулиці Ульвехавевей (Ulvehavevej) в м. Вайле — діє і нині. 1985
Створюються перші дочірні компанії в Німеччині, Швеції та Норвегії, сформована експортна політика. Середина 1980-х

Початок 1990-х Відкриваються представництва компанії в Фленсбурзі (Німеччина), Чехії, Словаччини, Польщі, Росії та країнах Балтії. В цей же час починають свою роботу офіси в Австралії і Новій Зеландії. Оборот компанії збільшується щорічно на 25-30%.
Середина 1990-х В Україні, Швеції, Норвегії, Фінляндії та Англії також з’являються представництва DEVI.
DEVI має 22 представництва і є лідером ринку в Європі. Основний акцент діяльності DEVI зосереджений, як і раніше, на кабельних системах опалення. 1997

Корпорація працює під керівництвом нових директорів Ларса Хермансена і Еббе Кнудсена. Відкривається представництво в Китаї та кількох країнах Центральної та Східної Європи. 2000

2001 Корпорація купує компанію Déléage S.A., провідного виробника систем обігріву підлоги у Франції. Інтелектуальний терморегулятор Devireg™ 550 отримує головний приз IF Award за прекрасне поєднання функціональності і дизайну.
100% акцій DEVI A/S купує компанія Danfoss. Бренд DEVI входить до складу найбільшої датської промислової групи Danfoss Group. DEVI розробляє спеціальну систему для підігріву дерев`яних підлог. Це продукт для «сухого» монтажу, який не вимагає стяжки і встановлюється прямо під дерев`яне покриття. 2003

2004 Терморегулятор Devireg™ 130 отримує нагороду Red Dot за кращий дизайн, ставши визнаним найкращою моделлю з тисяча шістсот сімдесят трьох зразків.
Створюється найбільший в світі науковий центр Danfoss і DEVI. Робота центру спрямована на розробку інноваційних рішень в області підвищення комфорту при мінімальних енерговитратах. 2005

2007 На ринку з’являється принципово новий продукт Devilink™ — система безпровідного управління електричними нагрівальними системами.
2010 DEVI — європейський лідер у своїй галузі, що займає істотну частку ринку. Компанія виробляє і продає електричні системи обігріву для внутрішнього і зовнішнього застосування.
Проведено ребрендинг торгової марки DEVI. Новий логотип DEVI є відображенням постійної роботи компанії Danfoss щодо вдосконалення вироблених товарів, показує надійність продуктів. Він підкреслює одночасно повагу до бренду-основоположника і впевненість у майбутньому. Червона лінія в логотипі символізує основний продукт DEVI — нагрівальний кабель. 20112011 Отримання розпізнавального знака «ВІДМІННО» за результатами дослідження 5 найбільш популярних марок теплих підлог в Україні Науково-дослідним центром незалежних споживчих експертиз «ТЕСТ».
Вивід на ринок принципово нового продукту — смартрегулятора Devireg™ Touch із сенсорним дисплеєм та інтелектуальним таймером. 2012

DEVI з’являється в соцмережі Facebook. Сторінка — зручна платформа для неформального спілкування між споживачами, партнерами та представництвом.
http://www.facebook.com/DEVI.ua 
2012

2013 Вивід на ринок кабелів нового покоління Deviflex™ для встановлення всередині приміщення і DEVIsafe™ для зовнішніх застосувань. Кабелі відповідають вимогам останніх стандартів щодо міцності, можуть встановлюватися при температурі до -5 °С, мають круглий перетин і суцільне екранування.
DEVI збільшує гарантію на електричні нагрівальні кабелі та мати до 20 років. DEVIwarranty™ поширюється не тільки на продукцію. Повна гарантія означає, що під час виникнення гарантійного випадку DEVI зобов’язується безкоштовно виправити дефект або зробити заміну вироби протягом гарантійного терміну. Крім того, DEVI зобов’язується покрити всі витрати, пов’язані із заміною нагрівальної системи і витрати по відновленню підлогового покриття. 2013

2013 Поява на ринку смартрегулятора Devireg™ Touch в чорному кольорі. Серед основних переваг цієї моделі — можливість економії електроенергії до 12% за рахунок функції енергозбереження.
Перші дистанційні уроки DEVI з`являються на навчальній платформі Danfoss Learning. Навчальна платформа доступна для клієнтів 24 години на добу за посиланням 2013         
  2014

Створення каналу DEVI на Youtube

На каналі DEVI Україна представлена інформація про системи «Тепла підлога», сніготанення та антиобледеніння, електронні регулятори, а також приклади використання продукції.

 

 

Danfoss Link™ CC - новий крок у галузі інтелектуального опалення. Це єдина система, що дозволяє без жодних зусиль віддалено управляти радіаторними терморегуляторами і системою «Тепла підлога» у одному чи кількох будинках водночас. Новий мобільний додаток Danfoss Link Application™ дозволяє управляти опаленням будинку з будь-якої точки Земної Кулі.

 

http://smartheating.danfoss.ua/

2016  
  2016

Бренд вперше в історії познайомив користувачів з можливостями безпровідного керування кабельними системами за допомогою смарт-технологій: на ринку з’явився DEVIreg™ Smart, багатофункціональний програмований терморегулятор з Wi-Fi модулем для віддаленого керування системою електричного опалення

http://www.devismart.com.ua

 

DEVI святкує ювілей - 75 років досвіду у галузі електричного обігріву. Бренд присутній на ринках 65 країн і виробляє рішення для десятків різноманітних застосувань. Співробітники компанії і Україні беруть участь у створенні багатьох Державних будівельних норм, Стандартів і Настанов, де детально розглянуті питання проектування та встановлення електричних кабельних нагрівальних систем.

2017