Наші цінності

Ми поєднали ключові формулювання нашої Візії, Місії і Цінностей в одному понятті “Наші прагнення”:

  • Ми - світовий лідер ринку у галузі електричного опалення.
  • Ми - найкращий вибір.
  • Ми - компанія, приваблива як партнер і водночас як місце роботи.

Наша Візія

DEVI - світовий постачальник рішень опалення для використання всередині приміщень і зовнішніх застосувань. Ми володіємо передовими технологіями регулювання обігріву для оптимізації комфорту споживача і енергозбереження.

Ми постійно розробляємо рішення, повністю інтегровані до загальної системи управління внутрішнім кліматом для житлових приміщень.  

 

Наша Місія

Ми - оптимальний вибір.

Ми досягли цього, надаючи клієнтам продукцію найвищої якості, яка має конкурентні переваги на ринку, а нашим кінцевив споживачам — унікальний рівень комфорту, використовуючи надійні опалювальні рішення для своїх інтер’єрів і відкритих майданчиків, для будинків і будівель.

Наші Цінності

Ми компетентні, мємо жагу до перемог і постійного розвитку на благо наших клієнтів, колег та ділових партнерів.

Політика якості

Опалювальні рішення DEVI існують, щоб обслуговувати наших клієнтів. Таким чином, у нас сильний клієнто-орієнтований підхід у всій нашій діяльності.

Наша головна мета — бути "надійним вибором" для клієнтів в нашому секторі ринку. Ми пропонуємо найпростіший, ефективний, якісний комфорт у приміщенні та на відкритому повітрі.

Ми гарантуємо, що ми визначаємо і розуміємо очікування наших клієнтів. Ми проектуємо, розробляємо і перевірямо нашу продукцію і послуги для задоволення та перевищення цих очікувань.

Ми визначаємо компетенції, необхідні для нас, щоби виконати нашу основну мету і виявити певні прогалини, які можна покращити. Ми створюємо культуру і організацію, яка очікує і винагороджує безперервне поліпшення у всіх сферах бізнесу.

Ми ведемо наш бізнес по ISO 9001-сертифікованій системі Спеціалізованого управління якістю (СУЯ) для того, щоби стандартизувати єдиний, клієнто-орієнтований підхід. У 2015 році ми перейшли на сумісну з ISO/TS 16949 систему менеджменту якості.

Наші послуги і наша продукція відповідає всім чинним нормативним і екологічним стандартам. DEVI бере активну участь в розробці нових екологічних і промислових стандартів

Згодом ми скоротимо нашу загальну базу постачальників і будемо вести бізнес з постачальниками, сертифікованими за ISO 9001, з дотриманням Кодексу Danfoss.

Так як ми пропонуємо найвищі стандарти якості, ми надаємо клієнтам найкращу на ринку 20-річну гарантію на мати та кабелі DEVI. Окрім того DEVIwarranty™ покриває вартість підлогових матеріалів, цегляної та керамічної плитки, витрати на монтаж.

Політика екологічного середовища

DEVI постійно покращує екологічні показники.

Ми сприяємо сталому розвитку шляхом запобігання забруднення навколишнього середовища і усунення небажаних впливів на навколишнє середовище. В результаті наших зусиль ми безперервно поліпшуємо навколишнє середовище.

Усі дії DEVI плануються і виконуються з урахуванням індивідуального працівника, робочого середовища та оточення. Всі виробничі потужності DEVI відповідають стандарту ISO 14001, місцевого екологічного законодавства і робочого середовища.