Асфальт

Системи сніготанення та антиобледеніння DEVI для встановлення під асфальтове покриття

Останнім часом часто трапляються нещасні випадки, спричинені внаслідок жорстких зимових умов. Пошкодження майна, підвищені витрати на обслуговування, виробничі збитки, підвищені страхові внески, травми і загрозливі для життя ситуації. Встановлення систем сніготанення і антиобледеніння DEVI – це оптимальне рішення для вирішення таких проблем. Основна задача системи - зберегти поверхню вільною від льоду і снігу.

Серія нагрівальних кабелів DEVIasphalt™ - це абсолютно нові стандарти високоякісних рішень для позбавлення зовнішніх асфальтових ділянок від снігу та льоду.

Для захисту асфальтових ділянок DEVI рекомендує використовувати нагрівальні кабелі і мати DEVIasphalt™ 30T (DSVK-30) або нагрівальні мати DEVIasphalt™ 300T (DSVK-300), які здатні впродовж короткого часу витримувати температуру 240 °С. Цей тип кабелю не обов’язково покривати захисним шаром піску, що дозволяє заощадити час і затрати на встановлення. При вкладанні асфальту бажано не використовувати важке обладнання, щоб не пошкодити кабель. Мінімальна товщина асфальту над нагрівальним кабелем має бути 5 см. Перед вкладанням асфальту і після нього електрик повинен виміряти опір кабелю та ізоляції.

Системи DEVI для встановлення під асфальтове покриття складаються з нагрівальних кабелів DEVIasphalt™, спеціальних електронних терморегуляторів DEVIreg™ і монтажного приладдя.

Спеціальні терморегулятори DEVIreg™ з високоточними датчиками вологості гарантують досягнення оптимальних результатів при мінімальному споживанні енергії.

Рекомендації для монтажу систем сніготанення та антиобледеніння DEVI для встановлення під асфальтове покриття

Основна задача систем сніготанення і антиобледеніння DEVI – розтоплення і усунення снігу і льоду з  асфальтових поверхонь на територіях:
Готелів та комерційних будівель
Аеропортів та гелікоптерних майданчиків
• Доріг

Системи сніготанення та антиобледеніння DEVI для встановлення під асфальтове покриття запобігають обледеніння поверхні і забезпечують танення снігу.Посібник "Кабельні системи DEVI": Сніготанення та антиобледеніння
У посібнику наведені рекомендації DEVI з проектування кабельних систем систем сніготанення і антиобледеніння для встановлення під асфальт. Інформація щодо розташування нагрівального кабелю, електричних вимог і конфігурації системи.

Як попрощатися зі снігом та льодом на покрівлях та доріжках приватних та багатоквартирних будинків?
Через зміну клімату, коли холодні та вологи зими трапляються все частіше, багато домовласників стикаються з проблемами утворення снігу та льоду на покрівлях, водостоках, ринвах, сходах, доріжках тощо. Це небезпечно не лише для будинку, але й для людей, оскільки є травмонебезпечним. Але є рішення: розміщення у найважливіших ділянках електричних нагрівальних кабельних систем, що значно знижують ризики утверення наледі.