Холодні складські приміщення

Холодні складські приміщення – системи захисту DEVI 

У холодильних камерах, де температура постійно підтримується в межах від -20 до -30 °C (а інколи й нижче), холод поширюватиметься на прилеглу територію та проникатиме до фундаменту, навіть незважаючи на добру ізоляцію. Це означає, що матеріали, які контактують з ґрунтом, наприклад, фундаменти та підлогові зони, будуть поглинати холод та сприяти промерзанню ґрунту. Вода, що міститься в ґрунті, змінюватиме свій об'єм при перетворенні на лід та може спричинити істотну шкоду через руйнування внаслідок промерзання.

Крім того, у зонах, де сухе холодне повітря зустрічається з теплим вологим повітрям, волога, що міститься у потоці теплого повітря, може осідати на холодні поверхні та перетворюватися на лід. Лід сприяє небажаному замерзанню об'єктів, наприклад, вхідних дверей / воріт холодних складів або дверних коробок, та може спричинити пошкодження дверної конструкції, ущільнювачів, унеможливлюючи щільне закривання дверей та призводячи до підвищеного енергоспоживання.

Інша проблема, яка може трапитися у дренажній системі холодильного обладнання, це замерзання конденсату та неможливість вільного руху води. 

DEVI пропонує надійні та енергоефективні кабельні нагрівальні системи для захисту від промерзання ґрунту та захисту дверних дренажних ліній та протипожежних трубопроводів.

Системи захисту DEVI складаються з нагрівальних кабелів, терморегуляторів DEVIreg™ і монтажного обладнання.

Терморегулятори DEVIreg™ з датчиками забезпечують оптимальний результат при найнижчому споживанні енергії.


Рекомендації щодо систем захисту від замерзання DEVI 

Системи захисту від замерзання використовуються у:

• Готелях та комерційних будівлях
• Промисловому секторі
• Супермаркетах
• Холодних складських приміщеннях

DEVI’s Frost heave prevention systems should be used to prevent frost heave and ensure frost protection of doors drain lines and firefighting piping.


Application manual: Cold Stores
This design guide presents DEVI’s recommendations for design and installation of frost heave prevention systems and frost protection for cold room doors, drain lines, and fire protection sprinklers and pipes. It provides guidance for a heating cable layout, electrical data and system configurations.