Ґрунт

Системи сніготанення та антиобледеніння DEVI

Останнім часом часто трапляються проблеми, спричинені внаслідок жорстких зимових умов. Пошкодження майна, підвищені витрати на обслуговування, виробничі збитки, підвищені страхові внески, травми і загрозливі для життя ситуації. Встановлення систем сніготанення і антиобледеніння DEVI – це оптимальне рішення для вирішення таких проблем. Основна задача системи - зберегти поверхню вільною від льоду і снігу.

Найчастіше системи сніготанення на ґрунті DEVI встановлюються на парковках, завантажувальних платформах, рампах, тротуарах, сходах, мостах, тощо.

Спеціальні терморегулятори DEVIreg™ з високоточними датчиками вологості гарантують досягнення оптимальних результатів при мінімальному споживанні енергії. Кабельні нагрівальні системи DEVI – оптимальні для безпеки у зимовий період.

Системи сніготанення і антиобледеніння DEVI складаються з резистивних нагрівальних кабелів DEVIflex™, DEVIbasic™, DEVIsafe™, DEVIsnow™, DEVIasphalt™ або cаморегулюючих кабелів DEVIiceguard™, спеціальних електронних терморегуляторів DEVIreg™ і монтажного приладдя.

Спеціальні терморегулятори DEVIreg™ з високоточними датчиками вологості гарантують досягнення оптимальних результатів при мінімальному споживанні енергії.

Рекомендації щодо систем DEVI для сніготанення та антиобледеніння

Основна задача систем сніготанення і антиобледеніння DEVI – розтоплення і усунення снігу і льоду з поверхонь відкритих майданчиків:

Готелі та комерційні будівлі
Котеджі
Аеропорти та гелікоптерні майданчики
• Сільськогосподарські споруди

Системи сніготанення і антиобледеніння DEVI призначені для безпеки людей, транспорта і будівель на пішохідних і проїзних частинах доріг, а також на покрівлях будинків в зимовий період.

Посібник: Сніготанення і антиобледеніння

Посібник надає рекомендації DEVI щодо проектування і встановлення кабельних нагрівальних систем сніготанення і антиобледеніння. Інформацію щодо розташування нагрівального кабелю, електричних вимог і конфігурації системи. 

 

 

 

 

Відео

Outdoor safety applications and frost protection
Ice and snow melting system: installation video