У приміщенні

Системи DEVI для використання всередині приміщень

Тепле повітря завжди піднімається вгору! Цей простий факт пояснює, чому система з підігрівом підлоги забезпечує комфортніший розподіл тепла в порівнянні із звичайною системою центрального опалення. В приміщеннях із центральним опаленням тепле повітря від радіатора піднімається до стелі, потім остигає і спускається до підлоги, в результаті чого на рівні ніг утворюється рух холодного повітря. Система підігріву підлоги DEVI, навпаки, рівномірно розподіляє тепло на рівні підлоги по всій площі приміщення, створюючи оптимальну температуру повітря як на рівні ніг, так і голови.

Система підігріву підлоги DEVI забезпечує комфортну температуру всюди: в квартирі, офісі, цеху, спортивному залі чи в будь-якому іншому приміщенні, де необхідне комфортне тепло. Важливим є той факт, що кабельна система підігріву підлоги DEVI може бути встановлена в конструкцію підлоги будь-якого типу, чи це нова бетонна, чи дерев’яна,  чи реконструйована підлога.

Кабельна система DEVI довговічна. З точки зору практичності, можна розраховувати на те, що нагрівальні кабелі прослужать стільки ж, як і приміщення, і якому вони встановлені, не потребуючи обслуговування!

Часті сфери застосування систем обігріву через підлогу є ванні кімнати, кухні, спальні, офіси – будь-які приміщення, що потребують комфортного обігріву, незалежно від типу покриття підлоги.

Системи підігріву поверхні підлоги DEVI включають в себе резистивні нагрівальні кабелі або нагрівальні мати, терморегулятори DEVIreg™ і монтажне обладнання. 

Терморегулятори DEVIreg™ з датчиками забезпечують оптимальні результати з використанням мінімуму елктроенергії.

Рекомендації для систем DEVI, що застосовуються всередині приміщень

Основна задача систем DEVI всередині приміщень – забезпечення комфортної температури повітря і підлоги:

Готелі і комерційні будівлі
Багатоквартирні будинки – квартири та апартаменти
Водний та наземний транспорт
КотеджіПосібник "Кабельні системи DEVI"

У Посібнику наведені рекомендації DEVI щодо проектування і встановлення кабельних нагрівальних систем у конструкції підлоги. Інформацію щодо розташування нагрівального кабелю, електричних вимог і конфігурації системи.

 

 

 

 

Відео

DEVIflex™ cables: how to install 
Installation of electric floor heating cables 
Installation of electric floor heating mats 
DEVIdry™ - underfloor heating