У приміщенні

Системи DEVI для використання всередині приміщень

Тепле повітря завжди піднімається вгору! Цей простий факт пояснює, чому система з підігрівом підлоги забезпечує комфортніший розподіл тепла в порівнянні із звичайною системою центрального опалення. В приміщеннях із центральним опаленням тепле повітря від радіатора піднімається до стелі, потім остигає і спускається до підлоги, в результаті чого на рівні ніг утворюється рух холодного повітря. Система підігріву підлоги DEVI, навпаки, рівномірно розподіляє тепло на рівні підлоги по всій площі приміщення, створюючи оптимальну температуру повітря як на рівні ніг, так і голови.

Система підігріву підлоги DEVI забезпечує комфортну температуру всюди: в квартирі, офісі, цеху, спортивному залі чи в будь-якому іншому приміщенні, де необхідне комфортне тепло. Важливим є той факт, що кабельна система підігріву підлоги DEVI може бути встановлена в конструкцію підлоги будь-якого типу, чи це нова бетонна, чи дерев’яна,  чи реконструйована підлога.

Кабельна система DEVI довговічна. З точки зору практичності, можна розраховувати на те, що нагрівальні кабелі прослужать стільки ж, як і приміщення, і якому вони встановлені, не потребуючи обслуговування!

Часті сфери застосування систем обігріву через підлогу є ванні кімнати, кухні, спальні, офіси – будь-які приміщення, що потребують комфортного обігріву, незалежно від типу покриття підлоги.

Системи підігріву поверхні підлоги DEVI включають в себе резистивні нагрівальні кабелі або нагрівальні мати, терморегулятори DEVIreg™ і монтажне обладнання. 

Терморегулятори DEVIreg™ з датчиками забезпечують оптимальні результати з використанням мінімуму елктроенергії.

Рекомендації для систем DEVI, що застосовуються всередині приміщень

Основна задача систем DEVI всередині приміщень – забезпечення комфортної температури повітря і підлоги:

Готелі і комерційні будівлі
Багатоквартирні будинки – квартири та апартаменти
Водний та наземний транспорт
КотеджіКаталог продукції DEVI

У цьому каталозі ви завжди знайдете перелік та опис нашої продукції, а також актуальні ціни

 

Відео

DEVIflex™ cables: how to install 
Installation of electric floor heating cables 
Installation of electric floor heating mats 
DEVIdry™ - underfloor heating

Розумне облаштування електричної теплої підлоги від DEVI
Електрична тепла підлога здобуває все більшу популярність серед власників квартир та приватних будинків завдяки комфортному підігріву окремих зон та приміщень, особливо стає в пригоді, коли виникає потреба підігріти окремі зони, не вмикаючи загальну систему опалення - в період міжсезоння чи холодний час доби.
Корисні поради для DEVIdry
Збірка корисних порад щодо DEVIdry™
Як правильно обрати мат для теплої підлоги у ванній кімнаті
На що звернути увагу при роботі з тонкими нагрівальними матами — правила безпеки
Тонкі нагрівальні мати DEVI — нагрівальні еле¬менти для підлоги, основою яких є нагрі¬вальні кабелі, що закріплені у фабричних умовах за допомогою стрічки на самоклею¬чій сітці і використовуються виключно для обігріву підлоги.
На що звернути увагу під час монтажу тонких нагрівальних матів?
Тонкі нагрівальні мати DEVI — нагрівальні еле¬менти для підлоги, основою яких є нагрі¬вальні кабелі, що закріплені у фабричних умовах за допомогою стрічки на самоклею¬чій сітці і використовуються виключно для обігріву підлоги.
Застосування електричних кабельних систем DEVI для приватного будинку та дачі
Заміський будинок, на відміну від міського житла, - це ваш сімейний куточок, оаза затишку та спокою. І, звичайно, хочеться зробити його комфортним в усіх відношеннях, щоб дрібні життєві труднощі не затьмарювали ваше гармонійне існування серед навколишньої природи
Тепла підлога — гідравлічна та електрична тепла підлога
Розмаїття теплої підлоги та брендів, що пропонують її ринку, може збентежити будь-якого покупця. Підлога з підігрівом стала звичним елементом комфорту в кожній оселі. До гарних якісних речей звикаєш швидко, і щасливі власники теплої підлоги на кухні, у ванній або в передпокої вже забули неприємне відчуття «холодного каменю» і постійного прохолодного протягу біля ніг, що притаманне класичному радіаторному опаленню. До того ж оптимальний розподіл температури — за вертикаллю: «ноги в теплі, голова в холоді», це сприятливо для здоров’я й підтримання підвищеного життєвого тонусу.