Покрівля

Системи антиобледеніння DEVI

Системи DEVI для захисту від снігу і льоду дахів та жолобів можуть встановлюватись практично на будь-якій конструкції покрівлі, де є потреба запобігти замерзанню талої води у водостоках і зменшити шкоду, яку завдають конструкції будівлі обледенілі фасади та бурульки.

Система сніготанення і антиобледеніння встановлюється у водостоках по краю даху або в місцях, де є ризик накопичення снігу і льоду (розжолобки і т. д.). Завдяки дії нагрівального кабелю тала вода безперешкодно проходить по жолобах і водостоках до землі, запобігаючи їх замерзанню та руйнуванню.

 
Електронні програмовані регулятори DEVI забезпечують досягнення оптимальних результатів за мінімальної витрати енергії. Датчики і регулятори визначають погодні умови з високою точністю, в потрібний момент автоматично вмикаючи і вимикаючи систему.

Найчастіше система встановлюється на поверхні покрівлі, в жолобах і водостоках.

Системи сніготанення і антиобледеніння DEVI складаються з резистивних нагрівальних кабелів DEVIflex™, DEVIbasic™, DEVIsafe™, DEVIsnow™, DEVIasphalt™ або саморегулюючих кабелів DEVIiceguard™, спеціальних електрон них терморегуляторів DEVIreg™ і монтажного приладдя.

Спеціальні терморегулятори DEVIreg™ з високоточними датчиками вологості гарантують досягнення оптимальних результатів при мінімальному споживанні енергії.

Рекомендації щодо систем DEVI для сніготанення та антиобледеніння

Основна задача систем сніготанення і антиобледеніння DEVI – розтоплення і усунення снігу і льоду з конструкцій дахів:
готелів та комерційних будівель
• котеджів
• аеропортів та гелікоптерних майданчиків

Системи сніготанення і антиобледеніння DEVI призначені для безпеки людей, транспорта і будівель на пішохідних і проїзних частинах доріг, а також на покрівлях будинків в зимовий період.


Посібник "Кабельні системи DEVI": Сніготанення і антиобледеніння

У посібнику наведені  рекомендації DEVI щодо проектування і встановлення кабельних нагрівальних систем сніготанення і антиобледеніння на дахах. Інформацію щодо встановлення нагрівального кабелю, підключення до електромережі і конфігурації системи.

Відео:

Application for roof and gutters with thermostat DEVIreg™ 850
Ice and snow melting systems - Roof, Gutters and Ground