Покрівля

Системи антиобледеніння DEVI

Системи DEVI для захисту від снігу і льоду дахів та жолобів можуть встановлюватись практично на будь-якій конструкції покрівлі, де є потреба запобігти замерзанню талої води у водостоках і зменшити шкоду, яку завдають конструкції будівлі обледенілі фасади та бурульки.

Система сніготанення і антиобледеніння встановлюється у водостоках по краю даху або в місцях, де є ризик накопичення снігу і льоду (розжолобки і т. д.). Завдяки дії нагрівального кабелю тала вода безперешкодно проходить по жолобах і водостоках до землі, запобігаючи їх замерзанню та руйнуванню.

 
Електронні програмовані регулятори DEVI забезпечують досягнення оптимальних результатів за мінімальної витрати енергії. Датчики і регулятори визначають погодні умови з високою точністю, в потрібний момент автоматично вмикаючи і вимикаючи систему.

Найчастіше система встановлюється на поверхні покрівлі, в жолобах і водостоках.

Системи сніготанення і антиобледеніння DEVI складаються з резистивних нагрівальних кабелів DEVIflex™, DEVIbasic™, DEVIsafe™, DEVIsnow™, DEVIasphalt™ або саморегулюючих кабелів DEVIiceguard™, спеціальних електрон них терморегуляторів DEVIreg™ і монтажного приладдя.

Спеціальні терморегулятори DEVIreg™ з високоточними датчиками вологості гарантують досягнення оптимальних результатів при мінімальному споживанні енергії.

Рекомендації щодо систем DEVI для сніготанення та антиобледеніння

Основна задача систем сніготанення і антиобледеніння DEVI – розтоплення і усунення снігу і льоду з конструкцій дахів:
готелів та комерційних будівель
• котеджів
• аеропортів та гелікоптерних майданчиків

Системи сніготанення і антиобледеніння DEVI призначені для безпеки людей, транспорта і будівель на пішохідних і проїзних частинах доріг, а також на покрівлях будинків в зимовий період.


Посібник "Кабельні системи DEVI": Сніготанення і антиобледеніння

У посібнику наведені  рекомендації DEVI щодо проектування і встановлення кабельних нагрівальних систем сніготанення і антиобледеніння на дахах. Інформацію щодо встановлення нагрівального кабелю, підключення до електромережі і конфігурації системи.

Відео:

Application for roof and gutters with thermostat DEVIreg™ 850
Ice and snow melting systems - Roof, Gutters and Ground5 аргументів купити та встановити кабельну нагрівальну систему DEVI для зовнішнього використання
Упродовж зими власникам приватних будинків та котеджів нерідко доводиться боротися зі снігом на дахах та кригою на доріжках. Технології, що існують у сучасному світі, дозволяють суттєво спростити ці роботи і полегшити життя.
Як попрощатися зі снігом та льодом на покрівлях та доріжках приватних та багатоквартирних будинків?
Через зміну клімату, коли холодні та вологи зими трапляються все частіше, багато домовласників стикаються з проблемами утворення снігу та льоду на покрівлях, водостоках, ринвах, сходах, доріжках тощо. Це небезпечно не лише для будинку, але й для людей, оскільки є травмонебезпечним. Але є рішення: розміщення у найважливіших ділянках електричних нагрівальних кабельних систем, що значно знижують ризики утверення наледі.