Спортивні поля

Системи сніготанення DEVI для спортивних полів

Більшість сучасних спортивних арен являють собою багатофункціональні споруди, на яких проходять як спортивні змагання, так і культурно-масові заходи, незалежно від погодних умов або величезної кількості відвідувачів. Найбільш складним завданням є підтримання ідеальних умов поля під час усіх матчів, які проводяться навіть за важких погодних умов, а у деяких випадках й інших заходів, які проводяться на полі стадіону.

Рішення електричного опалення DEVI, прокладені або вкопані, підключені до наявної електромережі та задіяні, коли гравців немає на полі, забезпечують більше ніж захист від замерзання.

У багатьох випадках електричний підігрів поля на спортивних спорудах переслідує кілька цілей. Таке енергоефективне рішення захищає поля від негативних наслідків морозів і снігопадів у зимній період. Обігрів стадіону стимулює зростання та відновлення натурального трав’яного газону. Усе це забезпечує кращу якість поля та надає можливість зробити змагальний сезон довшим, незалежно від пори року та географічного розташування.

Головними доводами на користь використання електричного опалення є простота в експлуатації та характеристики системи, які позбавляють багатьох проблем порівняно з іншими рішеннями, для належного функціонування яких потрібно більше механічного обладнання та при цьому існує ризик збоїв через погодні умови.

DEVI підтверджує статус світового лідера у сфері електричного опалення експертними рішеннями, призначеними для обігріву багатофункціональних спортивних споруд, футбольних полів і штучних ставків на полях для гольфу. Наші рішення електричного обігріву ідеально підходять як для натуральної, так і штучної трави.


Рекомендації щодо систем DEVI для спортивних полів

Основна задача - розморозити поле після зимової перерви та підготувати його до гри з підтримуванням мінімальної температури +1 °C на поверхні:

• Спортивні поля

Системи DEVI можуть використовуватися як на натуральних, так і на штучних газонах для запобігання утворенн льоду і для танення снігу на поверхні. 

 

Посібник із застосування: Обігрів спортивних полів
Цей посібник містить рекомендації DEVI щодо конструкції та монтажу систем сніготанення та антиобледеніння для спортивних полів Ві надає інструкції щодо розміщення нагрівальних кабелів, електричні характеристики та варіанти конфігцрації системи.

 

 

 

 

 Video

Electrical field heating for Silkeborg Stadium

Як попрощатися зі снігом та льодом на покрівлях та доріжках приватних та багатоквартирних будинків?
Через зміну клімату, коли холодні та вологи зими трапляються все частіше, багато домовласників стикаються з проблемами утворення снігу та льоду на покрівлях, водостоках, ринвах, сходах, доріжках тощо. Це небезпечно не лише для будинку, але й для людей, оскільки є травмонебезпечним. Але є рішення: розміщення у найважливіших ділянках електричних нагрівальних кабельних систем, що значно знижують ризики утверення наледі.